ASTROLOJİ 4.491 Görüntülenme 05.07.2019 16:00

Yay Burcu Hande Kazanova 8-14 Temmuz 2019

Bu hafta sosyal ilişkileriniz fazlasıyla aktif görünüyor sevgili Yay ve yükselen Yay’lar. Haftanızı iyi organize edeceksiniz.

Astroloji uzmanı Hande Kazanova Yay burcunu sizler için yorumladı. 8-14 Temmuz haftasında Yay burcunu neler bekliyor?

Bu hafta sosyal ilişkileriniz fazlasıyla aktif görünüyor sevgili Yay ve yükselen Yay’lar. Haftanızı iyi organize edeceksiniz. Arkadaşlarınızla beraber yapacağınız plan ve programlar hafta ortasına kadar devrede olabilir.

Yalnız olmak istemeyeceğiniz bir zaman dilimi. Hafta başı bu kadar yoğunken hafta ortası itibari ile biraz kendi alanınıza çekilmek ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

Merkür sizin seyahat, eğitim ve geleceğinizi ilgilendirecek önemli adımlarınız alanında geriliyor.19 Temmuza kadar büyük işler karşınıza geldiğinde bir kaç kez üzerinden geçerek ilerlemeye özen gösterin. Tanımadığınız insanlarla çekişmelere girmemelisiniz.

Parasal konular sizi stresli ve sinirli yapabilir. Bazı korkularınızla yüzleşebilirsiniz. Yolculuklarda ve seyahatlerde dikkatli adım atmaya ve kaza riskine karşı dikkatli davranmaya özen gösterin. 

Bu hafta ailevi konularda sevdiklerinizle güzel ve kaliteli vakit geçirirseniz o kadar bu sıkıntı ve sorunlarında geri kaldığını göreceksiniz. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle