ASTROLOJİ 5.128 Görüntülenme 26.04.2019 00:10

Yay Burcu Hande Kazanova 29 Nisan- 5 Mayıs 2019 Haftası

Parasal konularda ve bu alandaki sorumluluklarınızla birtakım sıkıntı ve problemler oluşursa neyi gözden kaçırdığınızı iyi farkedin.

Eviniz, aileniz ve bu alanda yapacaklarınızla haftanız başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yay’lar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova Yay burcunu sizler için yorumladı. 29 Nisan- 5 Mayıs haftasında Yay burcunu neler bekliyor?

Eviniz, aileniz ve bu alanda yapacaklarınızla haftanız başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yay’lar.

Bu hafta salı günü Satürn gerilemeye başlıyor. Bu gerileme maddi konularda üstlendiğiniz sorumluluklarda birtakım sıkıntı ve problemlerin karşınıza çıkmasına neden olabilir.

Parasal konularda ve bu alandaki sorumluluklarınızla birtakım sıkıntı ve problemler oluşursa neyi gözden kaçırdığınızı iyi farkedin. Özellikle salı günü civarı parası konularda ufak bir kriz de devrede olabilir.

Çarşamba ve perşembe günleri önemli olacak. Harcamalarınız yüksek olabilir. Bu da hayata biraz negatif bakamanıza neden olacak. Kendinizi çok yormamalısınız çünkü cuma günü karşınıza gelecek olan bir fırsat yüzünüzü güldürebilir.

Sıkıntı ve problemlerinizi rahatlıkla geride bırakmanıza sebep olabilir. Pazar günü bir Yeniay gerçekleşecek. İş, hizmet ve sağlık alanlarınızı etkileyecek ve bu alanlarda almanız gereken önemli kararlar, başlangıçlar ve adımlar varsa Yeniay ve sonrasında yapmanız doğru görünüyor. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle