ASTROLOJİ 6.584 Görüntülenme 26.04.2019 00:25

Terazi Burcu Hande Kazanova 29 Nisan- 5 Mayıs 2019 haftası

Salı günü bu alanda ufak tefek krizlere açık olacaksınız. Çarşamba ve perşembe günleri dikkatli olmakta fayda var.

Günlük hayatınızda yapılması gereken işlerinizle haftanız başlıyor sevgili Terazi’ler. Astroloji uzmanı Hande Kazanova Terazi burcunu sizler için yorumladı. 29 Nisan- 5 Mayıs haftasında Terazi burcunu neler bekliyor?

Günlük hayatınızda yapılması gereken işlerinizle haftanız başlıyor sevgili Terazi’ler. Bu hafta başında biraz tembel ve kararsız etkiler altında olabilirsiniz.

Günlük işlerinizi başka bir güne ertelememeye özen gösterin. Salı günü Satürn gerilemeye başlayacak. Ev ve aile alanlarınızda dolaşan Satürn’ün gerilemesi bu alanlarda birtakım sıkıntı ve problemleri karşınıza getirebilir.

Salı günü bu alanda ufak tefek krizlere açık olacaksınız. Çarşamba ve perşembe günleri dikkatli olmakta fayda var. Özel hayatınızda desteklenmeyeceksiniz. Fikirlerinizi sevdiğiniz insanla paylaşmak ve ondan beklediğiniz destekleri almak kolay olmayacak.

Eşinizin ya da ailenizin sizin tarafınızda olmadığını görebilirsiniz. Partnerinizin kariyeri ve işi ile ilgili konularda birtakım sıkıntı ve sorunlar su üzerine çıkabilir.

Cuma günü oldukça keyifli etkileşimler devrede olacak. Yakın çevrenizdeki insanlar size güzel tekliflerle gelebilirler. Güzel bir plan yapıp hayatınızı daha da keyiflendirebilirsiniz. Pazar günü bir Yeniay gerçekleşecek. Bu Yeniay ortak parasal konuları içerecek. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle