MESLEK GRUBU 3.644 Görüntülenme 16.08.2018 11:00

Sunuculuk mu daha zor Kitap yazmak mı?

Kitap yazmak mı daha zor, Televizyonda program sunmak mı? Ekranların sevilen yüzü, sabah kuşağı programları ile izleyicilerin gönlünü kazanan Televizyon program sunucusu Zahide Yetiş Cevapla TV'nin sorularını yanıtladı

Kitap yazmak mı daha zor, Televizyonda program sunmak mı Ekranların sevilen yüzü, sabah kuşağı programları ile izleyicilerin gönlünü kazanan Televizyon program sunucusu Zahide Yetiş sizler için bu soruların yanıtlarını Cevapla TV'ye anlattı.

İkisi de çok eğlenceli, ikisi de kolay. Eğer yapabiliyorsanız herşey kolay. Bu sizin yeteneğinizle ve ilgi alanlarınızla, becerinizle ve ona ayırdığınız vakitle alakalı birşeydir.

İki kitap yazdım şu ana kadar Şifa Niyetine ve Dinle Hayat Sana Fısıldıyor diye. İkiside birbirinden keyifliydi. Sanki iki evladım varmış gibi hissediyorum.

Benim için kolaydı çünkü kelimeler aktı gitti bir anda ama iyi araştırma, doğru şeyleri yakalama ve bol bol okumayla bunlar olabiliyor. Aynı şey ekran içinde geçerlidir.

Herkesin başka bir yeteneği var ve eğer doğru şeyi bulursanız yeteneğinizin olduğu doğru konuyu tespit ederseniz sizden şanslısı ve mutlusu yoktur.

 

Sitene Ekle
Etiketler