SAĞLIK 23.693 Görüntülenme 11.07.2018 17:07

Streç film göbek ve basen eritir mi?

Streç film göbek ve basen eritir mi? Neslihan Aktepe'ye cevapla.tv olarak bu soruyu sorduk.

Kadınlar için göbek ve bel bölgesindeki yağlanmalar en büyük problem. Üstelik ideal kilosunda olan kadınlar bile kimi zaman göbek bölgesindeki yağlanmadan şikayetçi olabiliyor.

Spor yapmak bu yağlardan kurtulmak için en iyi yol. Çeşitli takviyeler ve uygulamalar ile bu süreyi kısaltabilir ve göbek çevrenizdeki yağlardan daha hızlı ve daha etkili bir şekilde kurtulmak da mümkün. Kadınların uzun yıllardan bu yana yağ yakmak, terlemek için kullandıkları bir yöntem olan streç film, özellikle göbek bölgesi yağları için kullanılıyor. Peki, streç film ile göbek eritmek mümkün mü? Neslihan Aktepe'ye cevapla.tv olarak bu soruyu sorduk. İşte aldığımız yanıtlar:

Streç film sarmak terleterek kilo vermeyi sağladığı için tek başına etkili bir yöntem değildir. Ama uygun diyet programı ve sporun yanında kullanılabilir.

Streç film sardığınızda vücut çok fazla terleyerek dehidrate olmasın diye günlük 3-3.5 lt su içmeniz gerekir. Biberiye, okaliptüs, portakal, mango, limon ve çilek yağlarını karıştırarak vücudunuza masaj yapın ve streç film sardıktan sonra yürüyüşe çıkın. Cildiniz daha nemli ve parlak olacak, ayrıca selülit görüntüsü de azalacaktır.

Sitene Ekle