SAĞLIK 12.974 Görüntülenme 06.09.2017 11:00

Sindirella Diyeti nedir? Nasıl yapılır?

Sindirella Diyeti Nedir? Nasıl yapılır? Diyetisyenimiz Neslihan Aktepe Cevapla TV için çok merak edilen bu diyetin sırlarını anlattı.

Sindirella Diyeti Nedir?  İncecik bir bele sahip olunabilir mi? Güzel bir vücuda sahip olmada genetik faktörlerin sadece %45 oranında etkili olduğunu söyleyen Diyetisyen Neslihan Aktepe, cevapla.tv izleyicileri için Sindirella diyetini anlatıyor:

"Sindirella günümüzde yaşıyor olsaydı, eminim ki yine incecik bir bele sahip olmak isterdi. Siz hemen “o zaten genetikten şanslı Bizim Aile kilolu” diyeceksiniz. Üzgünüm ama genetiğiniz sadece %45 etkiliyor. Yani işin %55 i hala sizin yaptıklarınıza bağlı. Kısacası şirketin yönetim kurulu başkanı sizsiniz. Ayrıca ailenizin tek kilolu olmayan kişisi neden siz olmayasınız? Sindirella yaşıyor olsaydı;

*İnce beli sayesinde iç organları yağlanmamış olacaktı*İnsülin direnci, diyabet, karaciğer yağlanması, hipertansiyona yakalanma riski çok azalacaktı*İş yerinde daha yüksek performans ile çalışabilecekti*Bel çevresi 88 cm den ince olacaktı*Kaliteli 7 saatlik uykunun ardından güne zinde başlayacaktı*Öğleden sonra evde ve işte çalışırken yorgunluktan uyuklamayacaktı*Her gün 2,5 lt su içerek parlak ve sağlıklı bir cilde sahip olabilecekti*Güneşe çıkıp yeterli D vitamini alarak kan kalsiyum seviyesini de arttırabilecekti*D vitamini alarak post menopozal osteoporoz riskini azaltabilecekti*Evde ve işte her gün 12.500’ün üzerin de adım atarak çok aktif olabilecekti.

Hepimiz Sindirella vücuduna sahip olabiliriz. Tek yapman gereken, yaşam tarzını değiştirmek ve kendine inanmak. 

Sitene Ekle
Etiketler