ASTROLOJİ 2.033 Görüntülenme 26.04.2019 00:00

Satürn Oğlak Burcu’nda gerileyecek Hande Kazanova 29 Nisan- 5 Mayıs 2019

Haftaya ay Balık Burcu’nda iken keyifli ama bir o kadar kararsız ve fedakar etkilerle birazcık yalpalayarak başlayacağız.

29 Nisan- 5 Mayıs haftalık burç yorumlarını Astroloji uzmanı Hande Kazanova cevapla.tv kameralarına anlattı. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor?

Haftaya ay Balık Burcu’nda iken keyifli ama bir o kadar kararsız ve fedakar etkilerle birazcık yalpalayarak başlayacağız. Bu hafta salı günü Satürn gerilemeye başlayacak.

Satürn ,Oğlak Burcu’nda gerileyecek ve sorumluluklarımızı hangi alanlarda ve doğru bir şekilde yapıp yapmadığımızı bizlere gösterecek. Çarşamba ve perşembe günlerine dikkat etmeliyiz.

İletişim ayağında destek beklediğimiz konularda diğer insanlarla anlaşmak çok kolay olmayacak. Birden fazla fikrimiz olabilir ve bu fikirlerimizi karşı tarafa kabul ettirmek istiyor olabiliriz.

Birtakım güç çekişmeleri, sıkıntı ve problemler devrede olabilir. Negatif düşünmemeye özen göstermeliyiz. Bu hafta harekete geçmek önemli olacak.

Çarşamba ve cuma günü keyifli ve şanslı etkileşimler devrede olacak. Pazar günü bir Yeniay oluşacak ve hızlı girişimleri karşımıza getirecek. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle