ASTROLOJİ 3.276 Görüntülenme 05.04.2019 00:05

Sağlığınızla ilgili konular önemli 8 - 14 Nisan Kova Burcu Hande Kazanova

Haftanız ev, aile ve yuva ile ilgili etkilerle başlıyor sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar.Salı ve çarşamba günleri hayata daha keyifle bakacaksınız.

Bu hafta Kova burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 8 - 14 Nisan 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Kova burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Haftanız ev, aile ve yuva ile ilgili etkilerle başlıyor sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. Bu pazartesi evinizde bulunmak isteyebilirsiniz, sağlığınızla ilgili konular önem kazanabilir. 

Salı ve çarşamba günleri hayata daha keyifle bakacaksınız. Bu zamanlarda özel hayatınızın üzerine düşmeniz gerekebilir. Çarşamba günü Jüpiter gerilemesi gerçekleşecek.

Sizin sosyal çevre alanlarınızda gerçekleşecek olan gerileme ile bir içe dönme yaşayabilirsiniz. Bu durum karşınıza gelen fırsat ve şansları ne kadar değerlendirebildiğinizi görmeniz adına gerçekleşecek. Hayatınızda şanslı etkileşimler daha da belirginleşebilir.

Çarşamba ve cumartesi günleri iletişimsel işleriniz ve girişimlerinizle ilgili konulara dikkat etmelisiniz. Hayatın hiç beklemediğiniz noktalarda sizi zorladığını görebilirsiniz.

Çevrenize olan inancınızı kaybetmemeniz önemli olacak. Beklenmedik oluşumlar karşısında sinirlenmemelisiniz. Cuma günü keyifli olacak. Maddi konular ve kazançlar devreye girebilir. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle