SPONSORLUK 2.167 Görüntülenme 13.11.2017 09:05

PTT’den zahmetsiz ve ekonomik havale hizmeti

PTT A.Ş., hiçbir bankanın olmadığı tam 1774 yerleşim yerinde vatandaşlara hizmet veriyor.

21. yüzyıl dünyasında bankalarla işimiz olmaması neredeyse mümkün değil. Kredi kartı kullanmasak dahi fatura ödemeleri ve para gönderme işlemlerimiz için bankalara mutlaka yolumuz düşüyor.

Peki, tüm bankacılık işlemlerinizi PTT şubelerinden yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hem de en kolay ve en hızlı şekilde. Türkiye’nin en geniş posta ve kargo ağına sahip PTT A.Ş., hiçbir bankanın olmadığı tam 1774 yerleşim yerinde vatandaşlara hizmet veriyor.

PTT A.Ş.’nin hayatınızı kolaylaştıracak bankacılık faaliyetlerinden biri de Yurtiçi Havale Hizmeti. Bu hizmet sayesinde ülke genelinde herhangi bir PTT işyerine başvurarak dilediğiniz kişiye TL, Dolar veya Euro birimli havale gönderebilirsiniz. Ayrıca, Posta Çeki hesabınızın bulunması ve bu hesabı interaktif kullanıma açmanız durumunda İnteraktif Posta Çeki Hizmeti’yle internet üzerinden cep telefonunuzdan dahi isme havale ya da bir başka posta çeki hesabına para aktarma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hem de oldukça uygun ücretlere.

PTT’nin Yurtiçi Havale Hizmeti, size ekonomik havale gönderme imkanı sunmakla kalmıyor. Konutta teslim seçeneğiyle, alıcı hiç zahmete sokulmadan parası adresine ve elden teslim ediliyor. Telefonla haber verme hizmetiyle ise havalesinin geldiği bilgisi alıcıya telefonla haber veriliyor.

PTT A.Ş., havale işlemleriniz için de size en yakın adres...

Sitene Ekle