SPONSORLUK 2.494 Görüntülenme 26.12.2017 10:30

PTT'den Aile Dostu Kampanyası

Millî kurumumuz PTT; kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmet sunmasının yanı sıra sosyal amaçlı çalışmalara da imza atıyor.

İstiklalden istikbale her dönemde ülkemizin yanında yer alan PTT A.Ş., iki asra yakındır vatandaşların hayatını kolaylaştırmak için çalışıyor. Millî kurumumuz PTT; kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmet sunmasının yanı sıra sosyal amaçlı çalışmalara da imza atıyor.

PTT’nin sosyal amaçlı hizmetlerinden biri Aile Dostu Kampanyası. Türkiye’de Aile Birliğinin Güçlendirilmesi ve Korunması Eylem Planı’nın bir parçası olarak nitelendirilebilecek Aile Dostu Kampanyası’yla aile fertleri birbirlerine hesaplı kargo göndermenin mutluluğunu yaşıyor.

Söz konusu kampanya kapsamında 18.06.2013 tarihinden itibaren müşterilerin aile fertlerine göndermek istedikleri kargo / posta kargosu ve APS kuryeler % 10 indirimli olarak kabul edilmekte ve bu gönderiler için sadece göndericinin beyanı esas alınmaktadır. Müşterilerden gönderilerini gönderdiği kişilerin aile ferdi olup olmadığına dair herhangi bir belge/evrak kesinlikle istenmemektedir.

Sitene Ekle