ASTROLOJİ 3 Görüntülenme 24.05.2019 14:04

Perşembe ve cuma günlerine dikkat! Hande Kazanova astrolojik özet

Bu haftanın en önemli iki günü perşembe ve cuma günlerine dikkat edelim. İlişkiler anlamında bu iki günden faydalanabiliriz.

27 Mayıs-2 Haziran 2019 haftalık burç yorumlarını Astroloji uzmanı Hande Kazanova cevapla.tv kameralarına anlattı. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor?

Haftaya Ay, Balık Burcu’nda iken biraz kararsız ve tembel etkilerle başlıyor olabiliriz ama diğer taraftan sanatsal ve hayalci taraflarımız ön planda olacak.

Bu haftanın en önemli iki günü perşembe ve cuma günlerine dikkat edelim. İlişkiler anlamında bu iki günden faydalanabiliriz. İlişkilerimizde kalıcı, sağlam ve uzun soluklu adımlar devrede olacak. Bu yüzden yeni tanışacağımız insanlar hayatımızda etkili olabilir.

Perşembe günü önemli iş görüşmelerimiz varsa kafamız karışık olabilir. Karmaşık duygular içerisinde olabiliriz. Olayları net göremeyebiliriz. Yanıltıcı etkilere karşı dikkatli olalım. Cuma günü ise yaşayacağımız olayları çok fazla abartmayalım. Karşımıza güzel fırsatlar çıkabilir. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle