ASTROLOJİ 16.319 Görüntülenme 15.03.2019 14:54

Perşembe günü sabaha karşı sıfır derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek.

Haftaya Ay, Aslan Burcu’nda iken başlıyoruz. Aşk, keyif, çocuklar ve eğlence alanlarımız bu hafta başında aktif olacak

18-24 Mart 2019 haftalık burç yorumlarını Astroloji uzmanı Hande Kazanova cevapla.tv kameralarına anlattı. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor?

Haftaya Ay, Aslan Burcu’nda iken başlıyoruz. Aşk, keyif, çocuklar ve eğlence alanlarımız bu hafta başında aktif olacak. Günlük hayatımızı, iş hayatımızı, parasal konuları ve ilişkilerimizi iyi organize etmemiz gereken haftalardan bir tanesi olacak.

Pazartesi günü bu anlamda bizi destekleyecek. Daha önceden konuştuğumuz ama bir şekilde harekete geçemediğimiz işler için hayat bizi hızlandıracak. Fikirlerimizi başkalarına sunmak isteyeceğiz.

Çarşamba günü Güneş, Koç Burcu’na geçiyor. Bir ay boyunca lider, atak, cesur yönlerimiz kimliğimizde ön plana çıkarken, ateş enerjisiyle dolu olacağız. Ateş grupları diğer burçlara göre daha olumlu etkiler altında olacak. Çarşamba günü kalıcı adımlar atmak anlamında güzel bir gün olacak.

Perşembe günü yine güzel fırsatlar ve şanslar karşımıza gelirken, kadın erkek ilişkilerinde dengeyi sağlamakta zorlanabiliriz. Perşembe günü sabaha karşı sıfır derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Bu Dolunay bizi ilişkilerimize yönlendirecek.

İlişkiler, ortaklaşa atılacak adımlar ve diğer insanlarla bağlantılarımıza önem vermemiz gereken bir Dolunay yaşayacağız. Önemli kararlar devrede olabilir. Cuma günü kendimizi şifalandıracağımız bir süreç içinde olacağız. Pazar günü kafa karışıklıklarına dikkat etmeliyiz. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle