SPONSORLUK 921 Görüntülenme 27.12.2017 15:17

Oh be! Alışveriş ne rahat...

Hiç yerimizden kalkmadan alışveriş yapmanın keyfi ePttAVM.com

Hiç yerimizden kalkmadan alışveriş yapmanın keyfini çok değil, yaklaşık 10 yıl önce bile hayal edemezdik. İnternetten alışveriş artık o kadar yaygınlaştı ki bununla ilgili çalıştaylar, konferanslar düzenleniyor, kanunlar yürürlüğe konuluyor.

İnternetten alışverişin pek çok riski de bulunuyor. Peki, hangi siteye güveneceğiz? ePttAVM.com’dan gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz. Çünkü sitede alıcı ve satıcı arasındaki bütün adımlar “güvenli ticaret sistemi”yle kontrol ediliyor. Kredi kartı bilgileri sistemde tutulmuyor, üçüncü kişilerle paylaşılmıyor. Ödeme, güvenli bir 3D secure sayfası üzerinden aracısız olarak gerçekleştiriliyor. Üstelik ePttAVM.com’dan kredi kartıyla alışveriş yapabildiğiniz gibi, satın aldığınız ürünün bedelini kapıda da ödeyebiliyorsunuz.

Güvenli ve ekonomik alışverişin adresi ePttAVM.com 3 milyonu aşkın ürünle sizi bekliyor. Hele ki beyaz eşya alma niyetindeyseniz 31 Aralık’a kadar siteyi mutlaka ziyaret etmelisiniz. Beyaz eşyada yüzde 40’a varan sene sonu indirimi ePttAVM.com’da!

Sitene Ekle