SEÇİM 2018 703 Görüntülenme 18.06.2018 09:05

Neden Ak Parti?

2018 Türkiye Genel Seçimlerine Ak Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Ayşe Böhürler, neden Ak Parti'yi seçtiğini ve neden Ak Parti'den Milletvekili aday olduğunu cevapla.tv kameraları aracılığı ile anlattı.

2018 Türkiye Genel Seçimlerine Ak Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Ayşe Böhürler,eden Ak Parti'den Milletvekili aday olduğunu, neden Ak Parti'yi seçtiğini ve cevapla.tv kameraları aracılığı ile anlattı.

'Neden Ak Parti'den adaysınız?' sorusuna cevap veren Ayşe Böhürler, "Ak Parti'nin kurucularından birisiyim. 2001 yılında Türkiye'nin önünde çok büyük sorunlar vardı. Yoksulluk mücade etmemiz gereken en büyük sorunlardan birisiydi. 16 yıl Ak Parti iktidarı döneminde evlere, yaşlılara, gençlere, çocuklara dokunan çok iş yaptık.'' şeklinde konuştu.

''Sosyal devlet anlayışını geliştirdik. Bugün artık işsizimiz, yoksulumuz, çalışmayanımız, yaşlımız, engelli dostlarımız herkes sosyal devlet imkanlarından faydalanıyor.'' diyen Böhürler, 'bu imkanların devam etmesinin, Türkiye'nin geleceği açısından çok önemli olduğuna inanıyorum. Türkiye'nin vefahının kalkınmasının artması için, kadınların sesi olabilmek için, gençlerimizin geleceğe güvenle bakabilmesi için Ak Parti Milletvekili adayıyım.' ifadelerini kullandı.

Sitene Ekle
Etiketler