ASTROLOJİ 5.392 Görüntülenme 26.04.2019 00:05

Kova Burcu Hande Kazanova 29 Nisan- 5 Mayıs 2019 Haftası

Sıkıntı ve sorunlarla karşılaştığınızda kendi hatalarınız ve yapmanız gerekenlerin üzerine düşmeniz sizin olası tehlikelerden koruyacak sevgili Kova’lar.

Maddi konularda biraz kararsız ve biraz da tembel etkilerle haftanız başlıyor sevgili Kova ve yükselen Kova’lar.Astroloji uzmanı Hande Kazanova Kova burcunu sizler için yorumladı.29 Nisan-5 Mayıs  haftasında Kova burcunu neler bekliyor?

Maddi konularda biraz kararsız ve biraz da tembel etkilerle haftanız başlıyor sevgili Kova ve yükselen Kova’lar. Para almanız gereken yerler olabilir.

İşe nerden başlıyor olacağınızı bilemiyor olabilirsiniz. Karşınıza gelen teklif ve fırsatlar varsa bu etkiye dikkat etmelisiniz. Salı günü Satürn gerileyecek ve sizin kadersel alanınızı etkileyecek.

Bazı sıkıntı ve problemleriniz bu dönem içerisinde ortaya çıkabilir. Hayatınızı kontrol edemediğiniz bir dönemde olduğunuzu aklınızdan çıkarmamalısınız.

Sıkıntı ve sorunlarla karşılaştığınızda kendi hatalarınız ve yapmanız gerekenlerin üzerine düşmeniz sizin olası tehlikelerden koruyacak sevgili Kova’lar. Yine salı günü ufak tefek krizlere açık olabilirsiniz.

Çarşamba ve perşembe günü iletişim ayağınızda, önemli işleriniz ve girişimlerinizde beklenmedik sıkıntı ve sorunlarla karşılaşma ihtimaline karşı hazırlıklı olmalısınız.

Sosyal çevrenizdeki insanlar size yardım edecekler. Cuma günü karşınıza güzel bir teklif ya da fırsat gelebilir. Aynı zamanda pazar günü oluşacak Yeniay, ev ve aile alanlarınızda hızlı kararlarınızı ve başlangıçlarınızı uygulamanız için gayet keyifli bir Yeniay olacak. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle