AŞK-İLİŞKİLER 17.157 Görüntülenme 29.11.2018 15:49

Kötüye giden ilişkiyi kurtarmak için ne yapabilirim?

İlişkiyi kurtarmak için ne yapabilirim? İletişim Danışmanı ve Yaşam Koçu Hande Akın kötüye giden ilişkiyi nasıl kurtarabileceğinizi Cevapla.tv için cevapladı. 

İlişkiyi kurtarmak için ne yapabilirim? İletişim Danışmanı ve Yaşam Koçu Hande Akın Cevapla TV için cevapladı. Profesyonel olarak destek almanızı önerebilirim çünkü başkasının bakış açısı size kendiniz ile ilgili değiştirmeniz gereken yerleri farkettirir diyen Hande Akın şu şekilde devam etti

İlişkide yolunda gitmeyen bir şeyler varsa öncelikli olarak çözüm odaklı olun. Çünkü çözüm sevginin gücünden gelir ve eğer karşılıklı sevgi devam ediyorsa ilişkideki sorunları çözmeniz mümkündür.

Profesyonel olarak destek almanızı önerebilirim çünkü başkasının bakış açısı size kendiniz ile ilgili değiştirmeniz gereken yerleri farkettirir. Bir ilişkiyi düzeltmek için asla karşınızdaki kişiyi değiştirmye çalışmayın, kişi ancak kendini değiştirir. Kendiniz değiştiğinizde dünyanız değişir. Belki o kişi gider yerine bambaşka biri gelir ya da o kişi bambaşka bir formatla gelir. İlişkiyi düzeltmek için sevginin var olduğundan emin olmamız gerekir.

 

Sitene Ekle