GÜZELLİK-BAKIM 4.855 Görüntülenme 09.01.2018 23:00

Kıvırcık saçlı erkekler saçlarını nasıl kestirmeli?

Kıvırcık saçlı erkekler saçlarını nasıl kestirmeli? Kıvırcık saçlı erkekler nasıl bakım uygulamalıdır? Saç Tasarımcısı Ersin Seçilmiş cevapla.tv izleyicileri için anlattı.

Kıvırcık saçlara bakmak zordur. Hele bir de kalın telli ve sertse. Saçlarınıza etkili kimyasallar sürmek yerine, doğal yollarla da onları kontrol altına alabilirsiniz. İşin sırrı saçınızın ne istediğini bilmekte yatıyor. Ayrıca, saçlarınızın güzel olması için, önce onlardan memnun olmanız gerekiyor. Kıvırcık saçlı erkekler saçlarını nasıl kestirmeli sorusunu Ersin Seçilmiş cevapla.tv izleyecileri için anlattı.

"İnsanlar doğanın kanunu gereği her daim kendinde olmayanları arzular. Buna örnek verecek olursak kıvırcık saçlı kişiler düz saçı olamak ister, düz saçlı kişiler ise kıvırcık saçlara sahip olmak ister. Mevcut saçımızı tanımalıyız.

Bukleleri saklamak yerine, onları daha belirgin göstermek için üst tepe kısımları daha uzun olacak şekilde yan ve arkaları kısa, alnımız genişse şayet, buklelerin alnımıza düşecek şekilde, dar ise tam tersini yapmak gerekir. Kıvırcık saçlar küt kesildiği taktirde yoğun kabarma yaşanmaktadır."

Sitene Ekle