EV-DEKORASYON 3.169 Görüntülenme 01.11.2017 09:21

Islak mekanlarda hangi renk ve desenler kullanılmalı?

Kurucusu olduğu EDDA Mimarlık bünyesinde baş tasarımcı olarak çalışan Tahmaz sorumuzu görüntülü olarak Cevapla.tv için yanıtlıyor.

Islak mekanlarda hangi renk ve desenler kullanılmalı? sorusunu biz de sizin için Restoratör ve İç mimar Eda Tahmaz'a sorduk. Kurucusu olduğu EDDA Mimarlık bünyesinde baş tasarımcı olarak çalışan Tahmaz sorumuzu görüntülü olarak Cevapla.tv için yanıtlıyor.

Islak mekanlarda koyu gri ve siyah hakim olacak

Islak mekanlarda bu sene koyu gri ve siyah tonların hakim olacağını belirten Eda Tahmaz’a göre, banyo tasarımlarında pirinç metal aksesuarlar, ham ahşap veya ahşap görünümlü mobilyalar , mutfak zeminlerinde ise koyu gri ve siyah renkler sıklıkla görülecek.

Mutfaklarda siyah rüzgarı esecek

Ayrıca malzemeleri hem ham hem de doğal efekt verilmiş halleriyle göreceğimizi belirten Eda Tahmaz, banyo ve mutfak trendlerini şöyle özetliyor: “Yeni sezonda siyah ya da antrasit renklerde seramik ile giydirilmiş mutfak dolapları sıklıkla yer alacak. Aynı etki mutfak aksesuarlarında da görülecek ve siyah renkler, koyu griler armatürlerden buzdolaplarına ya da aspiratörlere kadar tümmutfak araç ve gereçlerinde ön plana çıkacak. Bakır ya da prinç renkli metal kulplar da sıklıkla kullanılacak...”

Sitene Ekle