ASTROLOJİ 6.196 Görüntülenme 05.04.2019 00:40

İlişkileriniz önem kazanacak Yengeç Burcu Hande Kazanova 8 - 14 Nisan 2019

Sosyal çevre bağlantılarınız ve ilişkilerinizin önem kazandığı haftalardan bir tanesi olacak. Organizasyonlar, aktiviteler ve davetler önem kazanıyor.

Bu hafta Yengeç burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 8 - 14 Nisan 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Yengeç burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Sosyal çevre bağlantılarınız ve ilişkilerinizin önem kazandığı haftalardan bir tanesi olacak. Organizasyonlar, aktiviteler ve davetler önem kazanıyor.

Bütün bunlar pazartesi günü hayatınızda yer edecek. Salı ve çarşamba günü biraz daha kendi içinize yönelik birkaç gün geçirmek isteyeceksiniz sevgili Yengeç’ler.

Çarşamba günü gökyüzünde çok fazla etkileşim olacak. Jüpiter gerilemeye başlayacak. Jüpiter’in gerilemesi gözden kaçırdığınız fırsatları farketmenize ya da doğru bir şekilde kullanıp kullanmadığınızı görmenize neden olacak.

Çarşamba ve cumartesi günleri göz önünde olacağınız ortamlarda ve kariyer oluşumlarında ortaklı birtakım adımlarınız varsa hayatın sizi desteklemediğini görebilirsiniz. İstediğiniz tavsiyeleri karşı taraftan almak kolay olmayacak.

Özel hayatınızda ve iş alanlarınızda güç çekişmeleri karşınıza gelebilir. Cuma günü eğitim alanlarınızda, seyahat ya da geleceğe yönelik adımlarınızda güzel iş bağlantıları ve konuşmalar yapabilirsiniz ama bir müddet üzerinde durmalısınız. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle