ASTROLOJİ 1.184 Görüntülenme 06.01.2019 00:45

Hande Kazanova'dan Haftalık Yengeç Burcu Yorumu (7 - 13 Ocak 2019)

Yaklaşık 3 hafta boyunca iş hayatınızda ilişkileriniz önem kazanacak sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 7 - 13 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Yengeç burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Yengeç burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Haftaya ortak parasal konularınız ön planda olarak başlayacaksınız sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar. Bu pazartesi itibariyle iş hayatınızı daha fazla seveceğiniz, işinizi önemsemek isteyeceğiniz, başka insanlara hizmet etmekten mutluluk duyacağınız bir döngüye merhaba diyorsunuz. Yaklaşık 3 hafta boyunca iş hayatınızda ilişkileriniz önem kazanacak . Yeni bir eleman alımı ya da bir işe başvurma, iş hayatınızla ilgili önemli bir adım atma gibi durum ve olaylar da önemli olacak.

Sağlığınıza gereken özeni göstermeniz gereken bir dönem. Bu dönemde daha fazla sağlığınızın üzerine düşüp istediklerinizi yapabileceksiniz. Diğer taraftan salı günü ikili ilişkiler ve özel hayatınızda gerginliklere açık olacaksınız, sürtüşmeler, tartışmalar, kolay tepki vermeler ve agresif yaklaşımlar hem ortak işlerinizde hem de özel hayatınızda karşınıza gelebilir. Cuma günü sevdiğiniz insanla beraber girişeceğiniz işleriniz, ortaklaşa atacağınız adımlarınız varsa, önemli değişim ve dönüşümlerin karışınıza geldiğini görebilirsiniz. Güçlü etkilerle hareket edeceksiniz.

Pazar günü, iş hayatınızda beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarınızda bazı yanılgılara açık olacaksınız. Bu yüzden iş toplantılarında, geleceğe yönelik adımlarınızda her şeyi etraflıca ve iki kez gözden geçirerek adımlar atmaya özen göstermenizi tavsiye ediyorum. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle
Etiketler