ASTROLOJİ 1.021 Görüntülenme 29.12.2018 00:20

Hande Kazanova'dan Haftalık Yengeç Burcu Yorumu (31 Aralık 6 Ocak 2019 )

Çarşamba günü itibariyle özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde önemli bir sorumluluğun altına girebilirsiniz sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 31 Aralık 6 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Yengeç burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Yengeç burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Yılbaşı gecesine oldukça eğlenceli bir şekilde giriş yapıyorsunuz, yeni yılı böyle karşılıyacaksınız. Çocuğunuzla, sevdiklerinizle, belki bir arkadaşınızın verdiği partiye giderek ya da evinizde sevdiklerinizi toplayarak ve onlara hizmet ederek, onlarla keyifli dakikalar geçirerek giriş yapacaksınız sevgili yengeçler ve yükseleni yengeç olanlar. Diğer taraftan iş ve hizmetle, sağlığınızla ilgili konuların önem kazandığı bir hafta içinde olacaksınız.

Salı günü itibariyle mars koç burcuna geçiyor. Kariyer ve iş ile ilgili konularda sizi hızlandıracak yani bu hafta yılbaşını atlattıktan sonra hızlı gelişmelere açık olacaksınız. Kendinizi toplum önü işlerinizde ön plana çıkartabilirsiniz bu alanlarda hızlı ve atik davranabilirsiniz. Yine beraber çalıştığınız patronlarınız ile olan bağlantılarınızda biraz daha “benim dediğim olacak” tavrıyla hareket etmeye meyilli olacaksınız. Bu da zaman zaman sürtüşme ve problemleri karşınıza getirebilir ama mücadeleci yönleriniz kuvvetli olacak.

Çarşamba günü itibariyle özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde önemli bir sorumluluğun altına girebilirsiniz. Bu sorumluluk eşinizin ve ya partnerinizin parasıyla ile ilgili bir sorumluluk olabilir. Bu alanlar önem kazanıyor. Cuma günü oldukça keyifli etkileşimler var. Çalıştığınız ortamlarda esnek, hareketli ve biraz da diğer insanlardan farklı düşünceleriniz herkesin ilgisini çekebilir ve güzel anlaşmaların devreye girdiğini görebilirsiniz.

Cumartesi günü itibariyle hem ikili ilişkiler hem ortaklaşa işler alanında fikir ve görüşlerinizi hızlandıracaksınız. 6 ocak pazar günü oluşacak tutulma özel hayatınız, ikili ilişkileriniz ile ilgili konuları hızlandıran bir tutum olacak. Bu sorumluluklarla beraber evliliğiniz ve ikili ilişkilerinizde önemli kararlar alacaksınız ve bu kararlarla beraber önemli dönüşümlere ve değişimlere de açık olacaksınız sevgili yengeç ve yükseleni yengeç olanlar.

Bu kararlar taşınmayla bağlantılı olabilir, hukuki bir konuyla, eşinizin ya da partnerinizin hayatındaki bir gelişmeyle bağlantılı olabilir. Şahane bir hafta ve güzel bir tutulma olsun.

Sitene Ekle
Etiketler