ASTROLOJİ 2.327 Görüntülenme 23.12.2018 00:00

Hande Kazanova'dan Haftalık Yengeç Burcu Yorumu (24 - 30 Aralık 2018 )

Cuma günü ise aşk hayatınızda güzel etkileşimler devrede. Sevdiğiniz insanla beraber ilişkinizi tazeleyebilirsiniz sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 24 - 30 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Yengeç burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Yengeç burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Haftaya Ay Yengeç Burcu’ndayken başlıyoruz. Yani sizin için önemli ve görünür haftalardan bir tanesi sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar. Kendi istek ve beklentilerinize odaklanacağınız ve gün içerisinde diğer insanlardan alacağınız haberlerle zaman zaman duygusal değişimlere de açık olmanız gerekebilir.

Özellikle kariyer hayatınızda birtakım sıkıntı ve problemler varsa, birazcık dengeyi daha kontrollü sağlamaya özen gösterin. Bu hafta iş, hizmet ve sağlık ile ilgili konularda güzel gelişmeler söz konusu olacak. Diğer taraftan sizi daha az tanıyan, sizi yönlendirmek isteyen insanların düşüncelerine ve tavsiyelerine dikkat etmekte fayda var. Seyahat halindeyseniz veya tatildeyseniz, yemenize içmenize dikkat etmekte fayda olacak. Bazı konuşmalar, hayal kırıklıkları yaratabilir. Önemli girişimlerinizde bu hafta salı günü ve civarını kullanmamaya özen gösterin.

, güçlendirebilirsiniz, tutkuyla birbirinize sarılabilirsiniz yani karşı taraftan alacağınız güzel etkileşimlerle özel hayatınızda durum ve olayları kolaylıkla toparlayacaksınız sevgili Yengeç’ler. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle
Etiketler