ASTROLOJİ 1.749 Görüntülenme 20.01.2019 00:35

Hande Kazanova'dan Haftalık Yengeç Burcu Yorumu (21 - 27 Ocak 2019)

Bu pazartesi sabah saatlerinde gerçekleşecek Tam Ay Tutulması elinize bir para geçirebilir. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 21 - 27 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Duygusal iniş ve çıkışlar parayla bağlantılı olacak sevgili Yengeç’ler. Kendinizi güvene alma ihtiyacınız yüksek olabilir.  Bu hafta Yengeç burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Yengeç burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Haftanız maddi konularla başlıyor ve bu Tutulma ile beraber parasal konular önem kazanıyor. Bu pazartesi sabah saatlerinde gerçekleşecek Tam Ay Tutulması elinize bir para geçirebilir. Bir para ya da yatırımınızla ilgili, maddi konularla ilgili önemli bir şeyler mevzu bahis olacak ve sizler de önemli kararlar almaya yatkın olacaksınız. Duygusal iniş ve çıkışlar parayla bağlantılı olacak sevgili Yengeç’ler. Kendinizi güvene alma ihtiyacınız yüksek olabilir.

Tam da bir yerden para gelmesini beklerken gelen paranın başka bir yere gitmesi ya da gecikmesi durumlarına pazartesi günü hazır olmanız gerek. Diğer taraftan beraber iş yaptığınız insanlarla olan bağlantılarınızda güzel gelişmeler var. Bu hafta önemli bir iş karşınıza gelebilir. Bir eleman alımı ya da işinizle ilgili herhangi bir değişim yapmak istiyorsanız bu hafta güzel fırsatlar ve şansların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Şartların ve karşınıza gelen durumların gerçekçiliğini iki kez test ederek yolunuzda ilerlemeye çalışın. Sizi kandıran koşullar ve durumlara karşı gözünüzü dört açın sevgili Yengeç’ler. Diğer taraftan çarşamba günü fikir ve düşünceleriniz özellikle ortaklı işlerinizde sinirli ve agresif tavırlar sergilemenize neden olabilir. Özel hayatınıza ve iş alanlarınıza dikkat etmelisiniz. Perşembe günü itibariyle ortak parasal konuları konuşacağınız, sorunlarınız varsa çözüm üreteceğiniz bir döneme gireceksiniz. Kafanızı daha fazla maddi konulara vermek isteyeceksiniz. Alacak verecek dengeniz, borç hesaplamaları ya da başka işlemleri gibi konu ve olaylar hayatınızda hızlanacak. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle