ASTROLOJİ 890 Görüntülenme 16.12.2018 00:15

Hande Kazanova'dan Haftalık Yengeç Burcu Yorumu (17 - 23 Aralık 2018)

İş, hizmet ve sağlıkla ilgili konularda güzel şansların karşınıza geldiğini göreceksiniz sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 10 - 16 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Yengeç burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Yengeç burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Kariyer ve iş fırsatları yüksek haftalardan bir tanesi. İş, hizmet ve sağlıkla ilgili konularda güzel şansların karşınıza geldiğini göreceksiniz. Pazartesi günü, beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarınızda çok güzel etkileşimler devrede olacak. Hem ortaklı işlerinizde hem özel hayatınızda ağır bir takım işler varsa halledilmesi gereken konular varsa bu Pazartesi bu konuları çok rahatlıkla halledebileceksiniz ve kendi gücünüzü etkin bir şekilde ortaya koyacaksınız.

Perşembe ve Cuma günleri oldukça şanslı etkiler var gökyüzünde. Siz bu şanslı etkileri kariyer ve iş alanlarınızdan alacaksınız. Önemli değişimler kaşınıza gelebilir. Bu değişimlere vereceğiniz tepkiler önemli olacak. Bir yandan da bu değişimleri sevecek ve benimseyeceksiniz. Bu değişimlerin hayatınıza olumlu etki ettiğini göreceksiniz. Diğer taraftan işle ilgili konularda, bir işe başvurduysanız, bir yerden haber bekliyorsanız, yeni bir projeye başlayacaksanız, Perşembe ve Cuma günleri çok güzel etkileşimler altında olacaksınız. Yine sağlığınızla ilgile konularda da güzel haberler devrede olacak.

Cumartesi günü güneş Oğlak burcuna geçiyor. Algınızı, işten özel hayatınıza kaydırmaya başlayacağınız bir döngüye giriyorsunuz. Başka insanların söylediklerine çok önem vereceksiniz bu dönemde. Hayatınızda diğer insanlarla, sevdiğiniz insanla ya da hayatınızı kiminle paylaşıyorsanız, o insanla beraber yürümek istiyeceksiniz. Ve ortaklı atılacak adımlar sizi yukarıya taşıyacak.

Sitene Ekle