ASTROLOJİ 2.141 Görüntülenme 11.05.2018 00:04

Hande Kazanova'dan Haftalık Yengeç Burcu Yorumu (14 - 20 Mayıs 2018)

Salı gününda oluşacak yeni ay ile beraber sosyal çevre alanlarınızda hissedeceksiniz sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar... 14 - 20 Mayıs 2018 haftası Yengeç burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova burcunuzun karnesini inceledi.

Çevreniz değişebilir, arkadaşlarınızın hayatında önemli karar ve adımlar devreye girebilir yada siz geleceğinizi ilgilendirecek ideallerinizi ve fikirlerinizi besleyecek adımlar atma arzusunda olabilirsiniz. Uranüs bu alanlarınıza kayıyor. 7 yıl boyunca yavaş yavaş önemli değişimler sizi bekliyor. Hiç beklemediğiniz arkadaşlıklar kurabilirsiniz, idealleriniz ve fikirleriniz değişebilir. Şimdiye kadar hiç bakmadığınız pencereden bakabilirsiniz.

Çarşamba günü Mars enerji alanlarınızı değiştirecek. Ortak parasal konulara kaydıracaksınız enerjinizi. Eşinizin, partrenizin yada ailenizin ortak parasal konularında daha mücadele edeceğiniz ve tavrınızı koyacağınız bir döngü içersine giriyorsunuz. 

Cumartesi gününden sonra kendinizi yenileyeceğiniz bir döngü başlıyor. Alışveriş yapmaktan mutluluk duyacağınız, sosyalliğinizi arttıracağınız bir döngü içersine gireceksiniz.

Güzel haftalar diliyoruz.

Sitene Ekle