ASTROLOJİ 126 Görüntülenme 09.12.2018 00:04

Hande Kazanova'dan Haftalık Yengeç Burcu Yorumu (10 - 16 Aralık 2018)

İkili ilişkileriniz ve özel hayatınız bu hafta gündeminize yerleşebilir sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 10 - 16 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Yengeç burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Yengeç burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı. 

Bu Pazartesi daha fazla, başka insanların sorumluluklarını üstlenerek yolunuzda ilerleyeceksiniz. Özel hayatınızda önemli birtakım kararlar devreye girecek. Salı ve Çarşamba günleri parasal konuların ön plana çıktığını görecek, alacak verecek dengenizi oturtmaya çalışacaksınız. Haftasonu ise gezmek, dolaşmak, göz önünde bulunacağınız ortamlarda bulunmak önem kazanıyor. Perşembe günü itibariyle Merkür bir kez daha Yay Burcu’na geçecek. Yani iş, hizmet, sağlık alanlarınızda birtakım sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz Kasım ayı içerisinde, şimdi artık bu sıkıntıları bertaraf etmek, gözden geçirmek, doğru noktaya taşımak, üzerinden bir kez daha sağlam adımlarla geçmek anlamında şanslı bir dönem içinde olacaksınız. İşle ilgili konu ve olaylar artabilir, görüşmeleriniz hızlanabilir. Eğer eleman alımı düşünüyorsanız bu hafta tam zamanı. Yanınızda çalıştırdığınız ya da yanında çalıştığınız insanlarla olan iletişiminizin hızlandığını görecek, sağlığınızda kontrollerinizi yaptırmak gibi bir düşünceniz varsa bu konuların hızlandığını hayatınızda fark edeceksiniz sevgili Yengeç’ler. Bana kalırsa sağlığınızla ilgili konularda harekete geçmek için uygun zamanlarda bir tanesi. Pazar günü özellikle haftanın son gününde aşk hayatınız, özel hayatınızla ilgili önemli kararlar devreye girerken bu kararların sağlamlığı hayatınıza olumlu bir şekilde yansıyacak. Bir sonraki haftayı da güçlü etkilerle başlatacak.

Sitene Ekle