ASTROLOJİ 460 Görüntülenme 06.01.2019 00:20

Hande Kazanova'dan Haftalık Yay Burcu Yorumu (7 - 13 Ocak 2019)

Bütün hayat alanlarınızı yenilemeye kadar kendinizle ilgili girişimleriniz desteklenecek sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 7 - 13 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Yay burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Yay burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

İletişimsel işleriniz ön planda olacak bu hafta sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. İletişime dayalı her türlü işinizde daha rahat ilerleyeceğiniz haftalardan bir tanesi. Yakın çevrenizdeki insanlarla da planlarınızı devreye sokabilirsiniz. Bu hafta maddi konularda önemli değişimler, dönüşümler ve bu alanda alınacak önemli sorumluluklar ön planda olacak.

Pazartesi itibariyle Venüs Yay Burcu’na geçiyor. Artık kendinize bakmayı isteyeceksiniz ve kendinize daha fazla özen göstereceksiniz. Görüntünüzü yenileyebilirsiniz, alışveriş yapabilirsiniz. Bütün hayat alanlarınızı yenilemeye kadar kendinizle ilgili girişimleriniz desteklenecek sevgili Yay’lar. Salı günü itibariyle parasal konularda çabuk tepki vermeye meyilli olabilirsiniz.

Önemli bir para işinizde, bir girişimizde karşı tarafla çok çabuk sürtüşmelere ve kavgalara açık görünüyorsunuz. Kafanızda birçok fikir olabilir ama bu fikirleri uygularken biraz zorlanacaksınız. Kendinizi kabul ettirmek ve fikirlerinizin karşı taraftan kabul görmesi üzerine uğraşılarınız bu hafta yüksek olacak. Hafta sonuna doğru ev, aile alanlarınızda, gayrimenkul ile ilgili bir konuda, aile büyüklerinizle ilgili birtakım konu ve olaylarda aşırı iyimserlikle hareket etmemeye özen gösterin.

Aldanmalar, kandırılmalar, bir konunun gerçeği yansıtmaması gibi etkilerle dolu olacaksınız. Bu yüzden hem özel ilişkilerinizde hem de kendi hayatınızda bu dönemde dikkatli adımlar atmak önemli olmalı. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle
Etiketler