ASTROLOJİ 1.071 Görüntülenme 29.12.2018 00:45

Hande Kazanova'dan Haftalık Yay Burcu Yorumu (31 Aralık 6 Ocak 2019 )

Bu hafta maddi konularda önemli tutulmalar yaşayacaksınız sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 31 Aralık 6 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Yay burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Yay burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Biraz geri planda duran etkilerle yeni yıl akşamını karşılıyorsunuz ama maneviyatınız kuvvetli olacak sevgili yay ve yükseleni yay olanlar. Çok kalabalık ortamlarda bulunmak istemeyebilirsiniz. Kendi köşenize çekilmek, bütün bir yılın muhakemesini yapmak, güzel dileklerde bulunmak ve dualar etmek daha fazla önem kazanıyor hayatınızda ve haftaya da bu etkilerle giriş yapıyorsunuz.

Bu hafta maddi konularda önemli tutulmalar yaşayacaksınız. Diğer taraftan içinizde garip bir iyimserlik var. Hayattan aldığınız keyfi seviyorsunuz. Salı günü mars koç burcuna geçecek. Aşk hayatınız ve çocuklarına varsa onlarla olan bağlantılarınızda hızlı ve hareketli bir dönem başlıyor. 1 ocak itibariyle hayatınızda hızlı ve hareketli bir döneme merhaba diyeceksiniz.

Hobilerinize önem vermek, toparlanmak ve sportif faaliyetlere yer açmak hayatınızda önem kazanacak. Çarşamba günü itibariyle maddi bir konunun sorumluluğu sizi biraz zorlayabilir ama bu sorumluluğun altına girmek, maddi konularda dikkatli adımlar atmak, ayağınızı yorganınıza göre uzatmak elbette uzun vadede sizi olası zorluklardan koruyacaktır. Diğer taraftan cuma günü şahane günlerden bir tanesi. Aşk dolu, keyif dolu, hareketli ve esnek yapınızla hem gezip dolaşacak hem de diğer insanlardan güzel destekler göreceksiniz. İş ve özel hayat anlamında cuma günü destekleniyorsunuz.

Cumartesi gününden sonra biraz daha maddi konular ilginizi çekecek çünkü bu alanlarda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanıyor. Sıkıntı ve sorunlarınız varsa Merkür’ün bu alanlarınıza kaymasıyla beraber bu sıkıntı ve sorunları çözüme ulaştıracağınız bir döngü içerisinde olacaksınız.

Pazar günü oluşacak tutulma maddi konular, ticari girişimler, cebinize giren para, hayattan aldığınız keyif anlamında önemli başlangıçları ve kararları karşınıza getirebilir. Parayla ilgili bir konu sona erebilir ya da birtakım düşünceler ya da kararlara varabilirsiniz. Kendinizi yeni bir adımın içinde bulabilirsiniz sevgili yay ve yükseleni yay olanlar. Güzel, sağlıklı, mutlu bir tutulma ve güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle
Etiketler