ASTROLOJİ 1.931 Görüntülenme 27.01.2019 00:15

Hande Kazanova'dan Haftalık Yay Burcu Yorumu (28 Ocak 3 Şubat 2019)

Haftaya biraz geri planda durarak başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Bu pazartesi, önemli işleriniz varsa girişimleriniz konusunda istekli olmayabilirsiniz.

Salı günü akşam saatleri itibariyle Ay sizin burcunuza geçecek ve sizi hareketlendirecek. Oldukça hareketli haftalardan bir tanesine doğru gideceksiniz  sevgili Yay’lar. Bu hafta Yay burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Yay burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Salı günü akşam saatleri itibariyle Ay sizin burcunuza geçecek ve sizi hareketlendirecek. Oldukça hareketli haftalardan bir tanesine doğru gideceksiniz. Çarşamba ve perşembe günleri hayatı daha keyifli algılamanız söz konusu olacak.

Çarşamba günü iletişimi yüksek bir gün ve yakın çevrenizdeki insanlarla beraber girişeceğiniz işler önem kazanacak. Diğer taraftan önemli birtakım toplantı ve görüşmeler varsa çarşamba günü yapmaya özen gösterin.

Çarşamba günü yakın çevrenizle olan sıkıntılarınızı giderebileceğiniz, sorunlarınız varsa çözüm üretebileceğiniz gün olarak karşınıza gelecek. İş hayatınızda hem çarşamba hem perşembe gününü etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bu hafta en dikkat edilmesi gereken günlerden bir tanesi cumartesi günü olacak. Spor yapıyorsanız, gezmek istiyorsanız, çocuğunuzla ya da özel hayatınızda sevdiğiniz insanla girişimleriniz ve adımlarınız varsa bu alanlarda sıkıntı ve problemler, birtakım gü çekişmelerine hazır olmalısınız. Bu dönemde para harcama dengenizi iyi oturtmaya özen gösterin.

Kendinizi ve şartları çok fazla zorlamayın. Pazar günü hayatınızla ilgili konularda yakın çevrenizden alacağınız desteklerle etkin bir şekilde yolunuzda ilerleyecek, kendinizi iletişim ayağında çok şanslı görecek, aynı zamanda güzel şans ve fırsatların kapınızı çaldığını da farkedeceksiniz. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle