ASTROLOJİ 2.065 Görüntülenme 23.12.2018 00:00

Hande Kazanova'dan Haftalık Yay Burcu Yorumu (24 - 30 Aralık 2018 )

Para alışverişleri, para dengesi, ödemeler, banka işlemleri ile haftanız başlayabilir. sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 24 - 30 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Yay burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Yay burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Ortak parasal konular önem kazanıyor sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Para alışverişleri, para dengesi, ödemeler, banka işlemleri ile haftanız başlayabilir.

Bu alanda zaman zaman kendinizi tatminsiz hissedebilirsiniz ve duygularınız da çok çabuk değişebilir. Onun dışında gezmek dolaşmak, değişik ortamlarda bulunmak için haftanın ortasını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bu hafta salı günü yanıltıcı etkiler devrede olacak. Bu yanıltıcı etkiler kişisel girişimlerinizde sizi zorlayabilir. Bu etkili aile hayatınızdan alıyor olacaksınız sevgili Yay’lar.

Yani hayatınızla ilgili güzel bir takım girişimler, fırsatlar ve şanslar karşınıza geldiğinde aile tarafına danıştığınızda onların vereceği birtakım görüşler sizi yanıltabilir, yanlış ilerlemenize sebep olabilir.

Bu yüzden ailenizdeki insanlardan destek almak yerine biraz daha kendi adımlarınıza ve kendi yapacaklarınıza güvenmeniz, dış ortamlardaki insanlardan tavsiyeler almanız daha doğru olacaktır. Emlak alım-satım, kiralama gibi işleriniz varsa bu haftayı pas geçim, yanıltıcı etkiler devrede.

Hiç görmediğiniz detaylar, hiç görmediğiniz birtakım olaylar ileride başınıza iş açabilir. Cuma gününe geldiğimizde parasal konularda güzel etkileşimler devrede olacak.

Geri planda durduğunuz ya da arkadaşlarınızla beraber iş yaptığınız birtakım parasal konuların hayatınızda daha fazla ilerlediğini, güçlü kontakları karşınıza getirdiğini görebilirsiniz. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle
Etiketler