ASTROLOJİ 1.283 Görüntülenme 20.01.2019 00:18

Hande Kazanova'dan Haftalık Yay Burcu Yorumu (21 - 27 Ocak 2019)

Sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar; yüksek fikirler, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler daha çok eğitim ayağındaki konu ve olaylar, uzakta bulanan akrabalar bu Tutulma’nın konusu olacak.

Uzakta bulunan akrabalarınızın hayatındaki konu ve olaylar sizin hayatınızı da etkileyecek sevgili Yay’lar. Bu hafta Yay burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Yay burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar; yüksek fikirler, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler daha çok eğitim ayağındaki konu ve olaylar, uzakta bulanan akrabalar bu Tutulma’nın konusu olacak. Seyahatleriniz hızlanabilir ya da işinizle ilgili önemli konularda, önemli birtakım sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Diğer taraftan eğitim ayağında hızlı ve hassas birtakım kararlar da devrede olabilir.

Uzakta bulunan akrabalarınızın hayatındaki konu ve olaylar sizin hayatınızı da etkileyecek sevgili Yay’lar. Hukuki davalar aynı zamanda yabancı insanlarla yapılacak olan işlerinizde de son Tutulma’lara gelmiş bulunuyorsunuz. Eğer yükseleniniz Yay Burcu ise eğitimle ilgili konularda da kendinizi geliştirdiğiniz bu bir buçuk yıl boyunca kendinizi hızlı birtakım konular içerisinde buldunuz ya da seyahatleriniz bu dönemde çok hızlandı.

Şimdi artık bu Tutulma’nın son ayağında bu alanlarda önemli kararlar devreye girecek. Maddi konulara dikkat etmelisiniz. Özellikle harcamalarınız konusunda zorlanmalar devrede olabilir. Pazartesi günü bu etkiye dikkat etmekte fayda var. Diğer taraftan ev ve ailenizle ilgili konularda gözünüzü dört açmanız gerekecek. Aile hayatınızda bazı hayal kırıklıkları, bazı ilişkilerinizin istediğiniz gibi gitmemesi gibi etkiler devrede olabilir.

Bu hafta bu etki karşınıza gelecek. Çarşamba günü kızgın, sinirli, agresif ya da sürpriz birtakım gelişmeler karşınıza gelebilir. Çarşamba ve pazartesi günleri maddi konularda önemli adımlar atmamaya özen gösterin. Perşembe günü itibariyle Merkür Kova Burcu’na geçecek ve iletişimsel konular hızlanmaya başlayacak. Kendinizi yazılı ya da sözlü bir şekilde ifade etmek önem kazanırken, yakın çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminizi hızlandıracaksınız.

Akrabalarınız, kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın çevrenizde kim varsa onlarla fikir alışverişine girebilirsiniz. İletişime dayalı işlerinizde, önemli toplantı ve görüşmeler bu iki haftalık döngü içerisinde karşınıza gelebilir. Güzel bir hafta ve Tutulma olsun.

Sitene Ekle