ASTROLOJİ 1.040 Görüntülenme 16.12.2018 00:45

Hande Kazanova'dan Haftalık Yay Burcu Yorumu (17 - 23 Aralık 2018)

Haftaya oldukça keyifli enerjilerle başlıyorsunuz. Ateş enerjisi gökyüzünde devrede sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 17 - 23 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Yay burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Yay burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Haftaya oldukça keyifli enerjilerle başlıyorsunuz. Ateş enerjisi gökyüzünde devrede. Güneş, Merkür, Jüpiter yay'da Ay Koç’ta yani bu hafta siz yaylar için kendi hayatınızla ilgili konularda harekete geçme fırsatlarının gökyüzünde cirit attığı haftalardan bir tanesi. Şahane bir hafta. Perşembe ve Cuma günlerini iyi değerlendirmenizi tavsiye ediyorum.

Aşk hayatınızda, özel ilişkilerinizde gök yüzünün sizi desteklediğini göreceksiniz. Oldukça keyifli karşılaşmalar keyifli etkileşimler devrede olacak. Özellikle Cuma günü ikili ilişkiler ve özel hayatınızda şahane bir fırsat, bir şans, bir teklif karşınız gelebilir. Ortaklaşa yapacağınız işlerde de hayat sizi mutlu edecek. İstediğiniz sonuçlara kolaylıkla ulaşacaksınız. Bu hafta en şanslı burç olarak karşımıza siz çıkıyorsunuz. O yüzden yükselen Yaysanız bu hafta önemli girişimlerinizi harekete geçirmenizi tavsiye ederim.

Güneş Oğlak burcuna geçiyor Cumartesi itibariyle. Maddi konularla ilgilenmeye başlıyorsunuz. Bu kadar girişim, fırsat, seçenek karşınıza gelmişken biraz da parasal konularla ilgilenmenin zamanı. Elinize geçecek parayı çok fazla çarçur etmeden, kendi geleceğinizi ve yapacaklarınız düşünerek adımlar atmaya özen gösterin. Çünkü önünüzdeki dönemde parasal konularda kendinizi ortaya koyacaksınız.

Sitene Ekle