ASTROLOJİ 3.246 Görüntülenme 14.01.2019 00:20

Hande Kazanova'dan Haftalık Yay Burcu Yorumu (14 - 20 Ocak 2019)

Perşembe gününe kadar daha fazla yapılması gereken günlük işlerinizin üzerine eğileceksiniz sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 14 - 20 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Sağlığınızla ilgili konu ve olayların hızlandığını görebilirsiniz. Boğaz ve boyun bölgenize bu dönemde dikkat etmenizde fayda var. Bu hafta Cuma günü hayat hızlanıyor.

Bu hafta Yay burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Yay burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Oldukça hareketli gelişmelerle haftanız başlıyor sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Çocuğunuz varsa beraber yapacağınız plan ve programların bu Pazartesi farklı aktığını göreceksiniz. Diğer taraftan aşk hayatınız önem kazanıyor ve aşk hayatınızda da değişik sıra dışı bir gün sizi bekliyor olacak. Öğleden sonra sürpriz faktörlere ya da açılımlara hazırlıklı olun. Pazartesi akşam itibariyle Ay Boğa Burcu’na geçecek. Boğa Burcu’na geçer geçmez, Perşembe gününe kadar daha fazla yapılması gereken günlük işlerinizin üzerine eğileceksiniz. Tamamlanması gereken konular ön plana çıkacak. Sağlığınızla ilgili konu ve olayların hızlandığını görebilirsiniz. Boğaz ve boyun bölgenize bu dönemde dikkat etmenizde fayda var. Bu hafta Cuma günü hayat hızlanıyor. Özellikle parasal konularda herşeyi biraz ciddi algılamaya meyilli görünüyorsunuz. Bazı olayların ardındaki nedenleri fazlasıyla araştırmaya meyilli olabilirsiniz. Diğer taraftan güçlü insanlardan göreceğiniz desteklerde devrede olacak. Ama en güzeli Cuma günü aşk hayatınızda beş yıldızlı bir gün. Sevdiğiniz insanla beraber dolaşma, hayatı keyifli algılamak, sinemaya gitmek, paylaşımlar içinde bulunmak için şahane olacak.

Hayatınızda bir insan yoksa yine bu dönemde bir insanla tanışabilir ya da uzun zamandır kalbinizi açmak istediğiniz insanla bir araya gelebilirsiniz sevgili Yay’lar. Diğer taraftan Cumartesi günü biraz dikkat etmekte fayda var. Riskli işlerden kaçının, özel hayatınızda hem aşkla ilgili konularda para harcamalarınız yüksek olabilir.

Sıkılganlıklarınız yüksek olacağı için düşünmeden harcamaya da meyilli olabilirsiniz. Pazar günü itibariyle özellikle Pazar gününden sonraki dönem çevre ve akrabalarınızla olan bağlantılarınıza odaklandığınız bir dönem olacak. Yakın çevrenizde olan konu ve olaylarla daha fazla ilgileneceksiniz. İletişimsel işlerinizin üzerine düşmekten mutluluk duyacaksınız. Yani bu alandaki girişimleriniz hızlanacak, sevdiklerinizle daha fazla vakit harcamak isteyeceksiniz. Güzel bir hafta olsun. 

Sitene Ekle