ASTROLOJİ 14.132 Görüntülenme 14.05.2018 09:15

Hande Kazanova'dan Haftalık Yay Burcu Yorumu (14 - 20 Mayıs 2018)

İşiniz, yapacağınız her tür hizmet ve sağlığınızla ilgili konular bu yeni ayın konusu, sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. 14 - 20 Mayıs 2018 haftası Yay burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova burcunuzun karnesini inceledi.

Salı günü bir yeni ay gerçekleşecek işiniz ile ilgili adım atmak istediğiniz başlangıç yapmak istediğiniz her tür konuyu bu yeni ayla beraber başlatabilirsiniz. Yine sağlığınızla ilgili almak istediğiniz önemli kararlar varsa salı günü ve sonrasında yapmaya çalışın. Uranüste yeni ayla beraber salı günü itibari ile bu alanlara giriyor. Yani iş hayatınızda önemli değişimlerin ve dönüşümlerin olduğu bir döngüye giriyorsunuz. Yaklaşık yedi yıl boyunca hem sağlığınızda hemde işinizle ilgili günlük hayatınızın ritminde beklenmedik bir takım inişler, çıkışlar, değişimler ve sürpriz konu ve olaylar karşınıza gelebilir.

Çarşamba günü enerji alanlarınız değişecek enerjinizi yakın çevre konularına kaydıracaksınız. Akrabalarınız, kardeşleriniz, kuzenleriniz ve yakın çevrenizde kim varsa enerjinizi daha fazla onlarla harcıyacağınız bir döngü olacaktır. Yine iletişimsel işlerinizde biraz kavgacı ama mücadeleci tavırlarınızıda ön plana çıkarabilirsiniz.

Çarşamba günü riskli işlerden kaçının. Spor yapıyorsanız dikkatli olunuz, büyük parasal bağlantıları devreye sokmayınız. Riskli kazalara açık bir gün olacaktır.

Cumartesi gününden sonra parasal konularda kendinizi iyi hissedeceğiniz güzel ilişkiler ile yolunuzda ilerleyeceğiniz veya bir borcunuz varsa bu borcunuzu yeniden yapılandıracağınız yada çözüm üreteceğiniz bir döngü içerisine gireceksiniz.

Güzel haftalar dileriz.

Sitene Ekle