ASTROLOJİ 123 Görüntülenme 09.12.2018 00:09

Hande Kazanova'dan Haftalık Yay Burcu Yorumu (10 - 16 Aralık 2018)

Bu hafta maddi konular önemli, ekonomik davranma isteği ile haftanız başlıyor sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 10 - 16 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Yay burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Yay burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı. 

Kafanızda birtakım planlar olabilir. Bu planlara göre hareket edeceksiniz sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Oldukça şanslı haftalardan bir tanesi. Perşembe günü de Merkür sizin burcunuza geçecek. Kasım ayı içerisinde Merkür Yay Burcunda gerilemeye başlamıştı. Yanlış ifadeler, kendinizi yanlış tanıtmalar gibi durumlar Kasım ayında sizi oldukça zorlamış olabilir sevgili Yay’lar. Ama şimdi bütün bunları düzeltme imkanına sahip olduğunuz bir döngü içerisine giriyorsunuz. Kendinizle ilgili konuşacaksınız ya da önemli girişimlerde bulunacaksınız. Perşembe günü itibariyle oldukça cesur, keyifli ve aynı zaman güzel anlaşmaların ve iş görüşmelerinin olacağı bir döngüye merhaba diyorsunuz. Bu hafta ağırlıklı olarak yakın çevre konularınızın üzerine eğilebilirsiniz. Yakın çevrenizde kim varsa onlardan alacağınız haberler önem kazanacak. Haftasonuna doğru ise vaktinizi ve enerjinizi evinize ve yuvanıza harcamaya başlayacaksınız. Bu dönemde bağışıklık sisteminiz biraz zayıf olabilir. Evinizde, yuvanızda çok çabuk beslenme toleransına açık olabilirsiniz ya da sağlığınızda özellikle zehirlenmelere açık bir döngü oluşabilir. En fazla bu etkiye dikkat etmenizi tavsiye ederim bu hafta.

Sitene Ekle