ASTROLOJİ 374 Görüntülenme 06.01.2019 00:25

Hande Kazanova'dan Haftalık Terazi Burcu Yorumu (7 - 13 Ocak 2019)

Pazartesi itibariyle akrabalarınız, kuzenleriniz ya da yakın komşularınız ile güzel bağlar kurabilirsiniz Terazi ve yükseleni Terazi olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 31 Aralık 6 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Terazi burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Terazi burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Aşk hayatınız ve özel ilişkileriniz ön planda olarak haftaya başlayacaksınız sevgili Terazi ve yükseleni Terazi olanlar. Diğer taraftan ev ve aile alanlarınızda önemli sorumluluklar sizi sıkıştırabilir. Verdiğiniz tutulması gereken sözler, yapılması gerekenler, bütün bunlar bu hafta yine hayatınızın merkezinde olacak. Ama destekleriniz de yok değil mesela desteği yakın çevrenizdeki insanlardan alabilirsiniz. Pazartesi itibariyle akrabalarınız, kuzenleriniz ya da yakın komşularınız, yakın çevrenizde kim varsa onlarla güzel bağlar kurabilir, yardım isteyebilir, hayatınızdaki konu ve olayları onlarla beraber yapacağınız planlarla gözden geçirebilirsiniz.

Hafta sonuna doğru iş hayatınızda ve beraber iş yaptığınız insanlarla olan bağlantılarınıza dikkat etmekte fayda olacak. Yine iletişime dayalı işlerinizde ve girişimlerinizde sıkıntı ve problemler, bu alanda atılacak adımlarda aşırı iyimser tavırların sıkıntı ve sorun yaratması karşınıza gelebilir. Zorlanabilirsiniz, aldanabilirsiniz, çok çabuk bir işin peşine kapılabilirsiniz ama sonuç olarak istediğiniz gibi bulamayabilirsiniz sevgili Teraziler.

Hayal kırıklıkları devrede olabilir. Yanınızda çalıştırdığınız insanlar varsa ya da birinin yanında çalışıyorsanız beklediğiniz ilgiye, hakettiğiniz birtakım başarıları bu dönemde almanız çok da kolay olmayacak. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle
Etiketler