ASTROLOJİ 1.057 Görüntülenme 29.12.2018 00:35

Hande Kazanova'dan Haftalık Terazi Burcu Yorumu (31 Aralık 6 Ocak 2019)

Güzel para girişleri sizin kendinizi şanslı ve mutlu hissetmenize neden olabilir. Terazi ve yükseleni Terazi olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 31 Aralık 6 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Terazi burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Terazi burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Yeni yıla keyifle, mutlulukla, yediğinize içtiğinize önem vererek ama diğer taraftan para kazancına önem vererek giriş yapacaksınız sevgili terazi ve yükseleni terazi olanlar.

Güzel para girişleri sizin kendinizi şanslı ve mutlu hissetmenize neden olabilir. Yeni yıla zengin bir giriş yapıp kendinizi zengin hissedeceksiniz. Diğer taraftan yakın çevre, akraba ve kardeşlerinizle beraber ya da iletişimsel konularda atılacak adımlar önem kazanıyor.

Salı günü mars koç burcuna geçecek ve ikili ilişkiler ve özel hayatınızda enerjinizi harcamaya başlıyorsunuz.

Sevdiğiniz insanla olan bağlantılarınız kuvvetleniyor. Mücadeleleriniz artabilir ama diğer taraftan onunla olan bağlantılarınız da zaman zaman kızgınlık ve çabuk tepki vermelere ve sürtüşmelere de bu dönem içerisinde açık olacaksınız. Ev ve ailenizle ilgili önemli sorumluluklar çarşamba günü devrede olacak ve 6 ocak pazar günü gerçekleşecek tutulma ev ve aile, gayrimenkul gibi konularda önemli sorumluluk, başlangıç ve kararları karşınıza getirebilir.

Cuma günü oldukça keyifli günlerden bir tanesi. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla beraber güzel, kısa vadeli planlara odaklanabilirsiniz. Yakın çevre iletişiminizde güzel işlerin karşınıza geldiğini göreceksiniz. Cumartesi gününden sonra ise daha fazla ailevi konularda konuşma ve görüşmelerin ön plana çıktığına şahit olabilirsiniz kaldı ki pazar günü bu alanlarda da bir tutulma gerçekleşecek. Hayatınızda temelini atacağınız konulara, alışkanlıklarınıza şekil vereceğiniz bir dönem başlıyor. Bu dönemi en etkili şekilde kullanmaya çalışın. Güzel bir hafta ve güzel bir tutulma diliyorum.

Sitene Ekle
Etiketler