ASTROLOJİ 1.682 Görüntülenme 27.01.2019 00:25

Hande Kazanova'dan Haftalık Terazi Burcu Yorumu (28 Ocak 3 Şubat 2019)

Haftanız parasal konularla başlıyor sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler. Bu hafta maddi konularla daha fazla ilgili olacaksınız. Hafta ortası itibariyle ile hayatınız hareketleniyor. 28 Ocak 3 Şubat 2019 haftası burç yorumları

Aktif bir hafta sizi bekliyor olacak. Yakın çevrenizle beraber yapacağınız hızlı planlar, aktiviteler yoğun bir şekilde bu alanlara yönelmenize neden olacak.

Bu hafta Terazi burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Terazi burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

 Bu hafta iletişimin her tür konusuyla daha fazla ilgilenecek, önemli işlerinizi başlatmanın yolunu bir şekilde bulacaksınız. Bu hafta çarşamba günü aşk hayatınızda güzel etkileşimler söz konusu olacak. Sevdiğiniz insanla bir araya gelebilir, ilişkinizi yenileyebilir, ilişkinizle ilgili konuşabilir, sıkıntı ve sorunlarınızı çözebilirsiniz. Sanatsal işlerinizde, önemli bir anlaşma, toplantı ya da görüşme karşınıza gelebilir. Çocuğunuz varsa onunla ilgili konularda hayata bakışınız oldukça keyifli görünüyor.

Bu hafta cumartesi gününe dikkat etmemiz gerekecek. Dikkat etmeniz gereken konuların başında sevdiğiniz insanla olan güç çekişmeleri geliyor sevgili Terazi’ler.

Birtakım sıkıntı ve problemler yaşayabilirsiniz. Karşı tarafı harekete geçmek istediği noktalarda biraz baskılayabilirsiniz. Gücünüzü karşı taraf üzerinde uygulamak ya da onun sizin üzerinizde uygulaması sonucunda bazı sıkıntı ve problemlere açık görünüyorsunuz. Cumartesi günü doğru iletişimle, sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız güzel konuşmalarla durum ve olayları toparlamanın yolunu bulabilirsiniz. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle