ASTROLOJİ 2.874 Görüntülenme 23.12.2018 00:00

Hande Kazanova'dan Haftalık Terazi Burcu Yorumu (24 - 30 Aralık 2018)

Cuma günü itibariyle parasal konularda güzel sonuçlar elde edeceğiniz bir dönem başlıyor. Terazi ve yükseleni Terazi olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 24 - 30 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Terazi burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Terazi burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hafta zirveye oynamak isteyeceksiniz sevgili Terazi’ler. Göz önünde olacağınız ortamlarda aslında insanlar daha fazla sizi konuşabilir. Çalışmıyor olsanız bile kalabalık ortamlarda bulunmak isteyeceksiniz, çalışıyorsanız da kariyer ve iş konularına daha fazla asılacaksınız. Hafta ortasına kadar sosyal çevrenize arkadaşlarınızın bulunacağı ortamları iyi bir şekilde iş alanlarınızda kullanmaya özen gösterin.

Bu hafta salı gününe dikkat etmekte fayda var. İletişimsel işlerinizde, beraber iş yaptığınız insanların yanıltıcı özellikleri devrede olabilir, onlara çok fazla anlam yüklemiş olabilirsiniz, bazı hayal kırıklıkları, sıkıntı ve sorunlar karşınıza gelebilir ya da hiç böyle bir şey yaşamıyor olsanız bile gözünüzü dört açın.

Salı gününe denk gelecek herhangi bir toplantı, sözleşme, anlaşma veya yeni bir işe başlama niyetiniz varsa bu hafta birkaç gün ertelemek, haftasonuna doğru bu işleri bırakmak daha faydalı olacaktır. Cuma günü itibariyle parasal konularda güzel sonuçlar elde edeceğiniz bir dönem başlıyor. Aile hayatınızda güçlü insanlardan göreceğiniz desteklerle maddi konularda rahata ereceksiniz, ailenize yardım etmek isteyeceksiniz. Hem onlardan yardım alabilir hem de onlara yardım edebilirsiniz. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle
Etiketler