ASTROLOJİ 2.216 Görüntülenme 20.01.2019 00:20

Hande Kazanova'dan Haftalık Terazi Burcu Yorumu (21 - 27 Ocak 2019)

Bu pazartesi oluşacak tam Ay Tutulması geleceğinizi ilgilendirecek önemli olayları, arkadaşlarınızın başınıza gelen hassas birtakım oluşumları birtakım konu ve olayları hızlı ve beklenmedik bir şekilde karşınıza getirebilir.

Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla ilgili konular bu Tutulma’nın konusu ve haftanız bu olaylarla başlıyor sevgili Terazi ve yükseleni Terazi olanlar.

Bu pazartesi oluşacak tam Ay Tutulması geleceğinizi ilgilendirecek önemli olayları, arkadaşlarınızın başınıza gelen hassas birtakım oluşumları ya da onlarla beraber yaşayacağınız birtakım konu ve olayları hızlı ve beklenmedik bir şekilde karşınıza getirebilir.

Bu hafta Terazi burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Terazi burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

 Bazı arkadaşlarınızla ilişkileriniz sonlanabilir ya da ilişkinizi bir başka evreye taşıyabilirsiniz. Sosyal çevre hareketliliğinizin yüksek olacağı haftalardan bir tanesinde insanlarla bazı konularınızı ve işlerinizi organize etmek kolay olmayacak. Duygusal iniş ve çıkışlarınız en fazla çevreniz ve arkadaşlık alanınızdan gelecek sevgili Terazi’ler. Diğer taraftan geleceğinizi ilgilendiren önemli işlerinizde de hassas birtakım duygusal kararlar alabilirsiniz. Bu duygusal kararlar özel hayatınızı da yansıtıyor olabilir.

Arkadaşlarınız ve özel hayatınız arasındaki dengeyi bu Tutulma ile beraber iyi sağlamaya özen gösterin. Diğer taraftan iletişiminizin yüksek olduğu haftalardan bir tanesi. Sosyal medya ayağında güzel şanslara sahip olacaksınız. Hem yakın çevrenizin sağlığı ile ilgili konular hem de günlük hayatınızdaki akış sizi biraz zorlayacak. Kendinizi tam anlamıyla işinize vermekte zorlanabilirsiniz.

Bazı konularda gözünüz açık olmalı, gerçekçi adımlar atmaya özen gösterin. Çarşamba gününe dikkat edin. Etrafınızda olan biten bütün bu olaylara yuvanızda tepki vermeye meyilli olabilirsiniz. Sevdiğiniz insana karşı sabırsız tutumlarınız ön planda olabilir. Bu etkiye dikkat ederek sevdiklerinizi çok fazla hırpalamamalısınız. Özel hayatınızda bazı sıkıntı ve sorunlar karşınıza gelecek. Perşembe gününden sonra aşk hayatınız hareketlenmeye başlıyor.

Keyifli bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Hobilerinizin üzerine daha fazla düşmek isteyeceksiniz. Spor yapmak, gezip dolaşmak, arkadaşlarınızla bir arada olmak, özel hayatınıza vakit ayırmak, varsa çocuğunuzla daha fazla vakit geçirmek önem kazanacak. Eğitimsel işlerinizde de kafanız güzel çalışabilir. Aşk hayatınızda sorunlarınız varsa güzel çözümlere ulaştırmanın yolunu da bulabilirsiniz. Güzel bir hafta ve Tutulma olsun.

Sitene Ekle