ASTROLOJİ 1.159 Görüntülenme 16.12.2018 00:35

Hande Kazanova'dan Haftalık Terazi Burcu Yorumu (17 - 23 Aralık 2018)

Bu hafta bu işlerinizi harekete geçirmenin tam zamanı sevgili Terazi ve yükseleni Terazi olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 17 - 23 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Terazi burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Terazi burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

İletişimsel işlerinizin çok hız kazandığı bir dönem. Yakın çevrenizdeki insanlarla beraber girişeceğiniz işlerinizde şansa sizden yana. Bu hafta bu işlerinizi harekete geçirmenin tam zamanı. Haftaya özel ilişkiler ön planda olarak başlayacaksınız.

İlişkilerinizde dengeyi sağlamanız önem kazanıyor. Zaman zaman karşı tarafa verdiğiniz fırsatlar ya da karşı tarafın sizin hayatınız üzerinde söz sahibi olması iniş çıkışları çoğaltsa bile bu hafta sevdiklerinizle beraber yolunuzda ilerlemekten mutluluk duyacaksınız.

Perşembe ve Cuma günleri oldukça şanslı günler. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, girişimcilik ya da bilgisayar alanında atacağınız her tür adım için Cuma günü destekleneceksiniz. Kendinizi şanslı mutlu ve iyimser göreceksiniz. Yine yakın çevre, akraba ve kardeşlerinizin hayatındaki güzel gelişmeler, sizin hayatınıza da olumlu yansıyabilir. Diğer taraftan özel hayatınızda sevdiğiniz insanın da desteğini arkanızda hissetmek çok önemli olacak.

İşte bu desteği de Perşembe günü arkanıza alabilirsiniz. Cumartesi günü itibariyle güneş Oğlak burcuna geçiyor. Ev, aile, yuva alanlarınızda hızlı bir takım adımları devreye sokacağınız bir döngüye merhaba diyorsunuz. Planlayarak ve organize olarak adım atmanız, size çok büyük fayda sağlayacak. Ailevi konularla daha fazla ilgileneceksiniz.

Sitene Ekle