ASTROLOJİ 356 Görüntülenme 06.01.2019 00:15

Hande Kazanova'dan Haftalık Oğlak Burcu Yorumu (7 - 13 Ocak 2019)

Gizli saklı konu ve olayları seviyor olacaksınız. Bu sizi daha fazla heyecanlandırabilir sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 7 - 13 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Oğlak burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Oğlak burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Haftaya maddi konularla giriş yapıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Para alacak-verecek dengesi bu hafta başında önem kazanırken bu hafta sizin için önemli haftalardan bir tanesi. Hayatınızı hızlandırıcak ve sıkışmalar yaşayacak olayların arttığını göreceksiniz ama bu sıkışmalar karşısında daha disiplinli, organize ve planlı olursanız o zaman şartların sizin tarafınızda olacağını da bilmelisiniz. Pazartesi günü itibariyle Venüs sizin kadersel alanınıza giriyor. Kariyerinizle ilgili konularda hem de aşk hayatınızda biraz daha geri plandan gittiğiniz bir dönem içerisine gireceksiniz.

Gizli saklı konu ve olayları seviyor olacaksınız. Bu sizi daha fazla heyecanlandırabilir. İş hayatınızda ise diğer insanlarla çok fazla çok meşgul olmamak kendi başınıza iş yapmak, kendi alanınızda daha sessiz bir şekilde ilerlemek önemli olacak. Salı günü itibariyle ailevi konularda çabuk sinirlenmelere açık olacaksınız. Aile hayatınızda sevdiğiniz insanla olan bağlantılarınıza dikkat edin. Sabırsızlıklarınız yüksek olabilir, her zaman tolere ettiğiniz şeyleri bu dönemde tolere edemeyebilirsiniz.

Diğer taraftan kafanızdaki plan ve düşüncelerin karşı taraftan onay görmemesi sizi zorlayabilir. Hafta sonuna doğru iş yükümlülükleriniz artarken hayata biraz da olsa olumsuz gözlerle bakıyor olacaksınız, hayatı negatif yönüyle algılamamaya özen gösterin. Bu sizin zor olsa da bunu yapmaya çalışın. Diğer taraftan yakın çevre bağlantılarınızda iletişimsel konularda, girişimlerinizde gözden kaçırdığınız konular olabilir ve bu her şeye iyimserlikle yaklaşmanıza neden oluyor. Bu hafta en çok buna dikkat etmelisiniz. Yakın çevrenizdeki insanların fikirlerini alırken yanılma ihtimalini de göz önünde bulundurarak ilerlemeye özen gösterin. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle