ASTROLOJİ 1.278 Görüntülenme 29.12.2018 00:43

Hande Kazanova'dan Haftalık Oğlak Burcu Yorumu (31 Aralık 6 Ocak 2019 )

İster arkadaşlarınız ister sevdikleriniz ya da sizi destekleyen insanlarla bir aradaya gelebilirsiniz sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 31 Aralık 6 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Oğlak burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Oğlak burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Yeni yıla sosyal çevre ortamlarınızdaki hareketlilikle girebilirsiniz sevgili oğlak ve yükseleni oğlak olanlar. Kendi kabuğunuza çekildiğiniz bu dönem içerisinde arkadaşlarınız ve onlardan gelecek davetler ve beraber yapılacak birtakım planlar yeni yılınızı hareketlendirip neşelendirebilir.

Yeni yılda yalnız olmamaya özen gösterin. İster arkadaşlarınız ister sevdikleriniz ya da sizi destekleyen insanlarla bir arada geçirilecek güzel bir yılbaşı seneye de daha net ve güzel bir şekilde hazırlanmanıza neden olacak. Salı günü itibariyle mars koç burcuna geçiyor. Ev ve aile alanlarınızda mücadelelerinizi ortaya koyacağınız bir dönem başlıyor. Yani aile ortamlarınızda çok hızlı bir hareketlilik söz konusu olabilir. Ev taşımalar ya da ev ile ilgili hızlı birtakım kararlar devrede olacak sevgili oğlaklar.

Diğer taraftan aile büyüklerinizle beraber yapacağınız birtakım konuşmalar ve girişimlerde sinirli ve agresif olmamaya, onların kalbini gereksiz yere kırmamaya özen gösterin. Çarşamba günü önemli bir sorumluluk devrede. Bu sorumluluk sizin sağlığınızla, görüntünüzle ya da hayati kararlarınızla bağlantılı olabilir. Kendinizi değiştirmek, sağlığınızda birtakım düzenlemeler yapmak için bu sorumluluğun altına elinizi koymalısınız ki zaten siz de sorumluluğu seven bir burçsunuz.

Diğer taraftan cuma günü şahane günlerden bir tanesi. Yakın çevre bağlantılarınız kuvvetli, diğer taraftan yurt dışı bağlantılı işlerinizde güzel sonuçlar alabilirsiniz. Aynı zamanda ev ve aile alanlarınız için yapılması gerekenleri devreye sokabilirsiniz. Cuma günü hem iş hem özel hayat anlamında keyif alacaksınız. Cumartesi günü itibariyle Merkür sizin burcunuza geçecek ve konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. Düşüncelerinizi diğer insanlara yaymak, paylaşım içine girmek, görüşmelerinizi ve konuşmalarınızı hızlandırmak anlamında 15 günlük şahane bir döngüye gireceksiniz.

Diğer taraftan pazar günü 6 Ocak’ta oluşacak güneş tutulması hayatınızla ilgili önemli kararları ve başlangıçları karşınıza getirecek sevgili oğlaklar. Bu kararlardan korkmayın ve önemli adımlarınız içim kendinizi motive edin, sağlığınızı gözden geçirin, yapabileceğinize güvenin ve hırsla amacınıza yönelik disiplinli olarak atacağınız adımların bu dönem sonrası hızlanacağını bilin. Güzel bir hafta ve tutulma olsun.

Sitene Ekle
Etiketler