ASTROLOJİ 2.143 Görüntülenme 27.01.2019 00:10

Hande Kazanova'dan Haftalık Oğlak Burcu Yorumu (28 Ocak 3 Şubat 2019)

Bu hafta önemli olacak. Diğer taraftan hafta ortası itibariyle kendinizi önemli işlerden çekebilirsiniz. sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 28 Ocak 3 Şubat 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Haftanızı sosyal çevre ilişkileriniz, arkadaşlarınızla yapacağınız planlarla başlatıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak’lar. Bu hafta önemli olacak. Diğer taraftan hafta ortası itibariyle kendinizi önemli işlerden çekebilirsiniz. Geri plandan yürüttüğünüz işleriniz ve araştırma gerektiren konularınız varsa bu konuların üzerine düşmenin tam zamanı olacak. Bu hafta Oğlak burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Oğlak burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

 Çarşamba ve perşembe günü bu anlamda sizi destekleyecek. Hiç beklemediğiniz yerlerden göreceğiniz güzel şanslar ve fırsatlar kendinizi iyi ve sağlam hissetmenize neden olacak.

Çarşamba günü maddi konularda güzel bir konuşma ve görüşme olabilir, önemli bir toplantıda bulunabilirsiniz. Bu toplantı sonucunda kafanızdaki planların ve isteklerinizin gerçekleştiğini göreceksiniz. Diğer taraftan cumartesi dikkat etmeniz gereken günlerin başında gelecek. Cumartesi günü eviniz ve ailenizle ilgili konularda enerjinizi kontrol etmeniz gerekebilir. Sevdiğiniz insanla birbirinizi hırpalayabilirsiniz ve bazı güç çekişmeleri karşınıza gelebilir.

Enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayacaksınız. Bu dönemde inatlaşmalardan kaçının sevgili Oğlak’lar. Durum ve olayları toparlama şansınız var. Özellikle maddi konular ve gelecek ile ilgili atılacak adımları devreye koyarak hafta sonunda sevdiğiniz insanla aranızdaki güç çekişmelerini geri planda bırakabilirsiniz.

Yeni gelen haftaya ise oldukça şanslı ve bereketli etkilerle başlayacaksınız. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle