ASTROLOJİ 3.051 Görüntülenme 23.12.2018 00:00

Hande Kazanova'dan Haftalık Oğlak Burcu Yorumu (24 - 30 Aralık 2018)

İnsanlarla beraber hareket etmekten hoşlanacağınızın ya da etmek durumunda kalacağınız noktalardan bir tanesi sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 24 - 30 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Oğlak burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Oğlak burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hafta şartlar karşı tarafında elinde. Yani özel hayatınız olabilir, iş hayatınız olabilir, çok fazla kendi isteklerinize yönelemeyeceğiniz, diğer insanlarla beraber hareket etmekten hoşlanacağınızın ya da etmek durumunda kalacağınız noktalardan bir tanesi sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Bu hafta başında birazcık daha temkinli ve dikkatli davranmak önem kazanacak.

Hafta ortasına kadar parasal konular ve yapılması gereken parasal işlerinizin üzerine eğileceksiniz. Bu hafta yanıltıcı etkiler devrede. Yakın çevrenizde iletişim halinde olacağınız insanlarla olan konuşmalarınıza dikkat etmeniz gerek. Bu noktada sizi yanlış yönlendirebilirler ya da yanıltabilirler. Aldanmalar oluşabilir sevgili Oğlak’lar. Bu aralar plan yapma döneminiz, kendinizi geri plana çektiğiniz bir dönem. Hala planlarınız devam ediyor. Güneş sizin burcunuza geçti ama Merkür hala sizin burcunuzda değil.

Bu yüzden de daha henüz o muhakeme ya da idrak, konuları ele alış biçimlerinizde tam anlamıyla rahata kavuşmuş değilsiniz. Bu hafta bu etkiye dikkat edin. cuma günü sosyal çevrenizdeki ilişkilerde güçlü etkileşimler devreye girecek. Hayatınıza yön vermek istediğiniz noktalarda, harekete geçmek istediğiniz noktalarda sosyal çevrenizdeki bir insanın size çok büyük faydasını görebilirsiniz.

Bu bir kadın olabilir. Bu kadının söylediklerine ve bu kadının size çizdiği yola birazcık daha kendinizi bırakmayı özen gösterin. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle
Etiketler