ASTROLOJİ 1.613 Görüntülenme 20.01.2019 00:17

Hande Kazanova'dan Haftalık Oğlak Burcu Yorumu (21 - 27 Ocak 2019)

Ortak parasal konular, önemli girişimler ve bu alanda atılacak adımlar bu hafta başında karşınıza gelecek sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 21 - 27 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Siz Tam Ay Tutulma’sını ortak parasal konularda yaşayacaksınız. Eşinizin veya partnerinizin ya da ailenizin parasal konularıyla ilgili hassas birtakım sonuçlar karşınıza gelebilir. Bu hafta Oğlak burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Oğlak burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

 Parasal konularda yapmanız gerekenlerle ilgili önemli olaylar yaşayabilirsiniz. Kredi çekmek, bir borcu ödemek, faiz gibi konularla ilgilenmek, bir borcun ortaya çıkması ve ödenmesi ile ilgili konu ve olaylar kafanızı daha fazla kurcalayacak hassas birtakım konularla eşiniz ya da partnerinizle konuşarak bu olayları halletmenin derdine düşebilir ya da bir borcun altına girebilirsiniz.

Yaklaşık bir buçuk yıldan beri zaten parasal konularla çok fazla ilgiliydiniz şimdi artık maddi konularda yaşanacak bu son tutulma ile beraber parasal alanınızı son kez şekillendireceksiniz sevgili Oğlak’lar.

Diğer taraftan ailevi konularla ilgili dikkatli olmanız gereken bir dönem olacak. Sevdiğiniz insanla sürtüşme ve kavgalarınız varsa, biraz mola vermeye ihtiyacınız olabilir. Ailevi alanda kendinizi biraz daha geriye çekme ihtiyacınız olabilir.

Sorumluluklarınızın arttığı bu dönemde, ailevi alanda fazla sorunu ve sıkıntıyı kaldıramayabilirsiniz. Diğer taraftan hiç beklenmedik yerlerden karşınıza gelecek güzel adımlar ya da seçenekler, yurt dışı bağlantılı konular hayatınızı daha da keyifli yaşamanıza neden olacak. Hayatınızda güzel gelişmeler de yok değil. Karşınıza birçok seçenek ve fırsat gelebilir. Ama bunları değelendirirken yakın çevrenizin size vereceği bilgileri kullanırken lütfen dikkatli olun.

Ayağınız yere sağlam bassın. Siz zaten toprak Burcu olarak işinizi garanti altına almadan ilerlemeyen bir Burçsunuz ancak bu dönemde böyle etkiler karşınıza gelecek sevgili Oğlak’lar. O yüzden beklenmedik koşulları oluşturmamak için özellikle pazartesi günü girişimlerinize dikkat edin. Çarşamba günü ev, aile, yuva alanlarınızda sevdiğinizle insanla anlaşmak yine kolay olmayacak. Diğer taraftan perşembe günü itibariyle maddi konularda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracağınız bir dönem olacak.

Etrafınızdaki insanlarla parayı konuşabilirsiniz. Cebinize girecek olan parayla ilgilenebilirsiniz. Eğer ticaretle uğraşıyorsanız bu alanda hızlı gelişmeler karşınıza gelebilir. Konu ne olursa olsun maddi konular hayatınızda daha fazla önemli olacak. Bu alanda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracaksınız. Güzel bir hafta ve Tutulma diliyorum.

Sitene Ekle