ASTROLOJİ 1.176 Görüntülenme 16.12.2018 00:50

Hande Kazanova'dan Haftalık Oğlak Burcu Yorumu (17 - 23 Aralık 2018)

Ailevi konular ve günlük hayatta yapmanız gerekenler ile haftanız başlıyor sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 10 - 16 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Oğlak burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Oğlak burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Ailevi konular ve günlük hayatta yapmanız gerekenler ile haftanız başlıyor sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar.

Biraz geri planda durduğunuz bir dönem işiniz ile ilgili önemli sorumuluklar devrede ama hızlı bir şekilde ilerlemek istiyorsunuz ama geri planda hareket etmeniz gerekiyor çünkü güneş sizi hareketlendirmiyor .

Aslında bu dönemi plan yapma dönemi olarak görmeli hızlı gelecek olan seçenekler karşısında birazcık daha sistemli ve disiplinli ilerlemelisiniz sevgili Oğlaklar. Bu hafta önemli haftalardan bir tanesi sosyal çevreniz ile ilişkileriniz kuvvetli olacak beklenmedik bir fırsat yada yurtdışı bağlantılı insanlardan gelebilir.

Geri planda duran kurumlar, büyük araştırma merkezlerinden hastanelerden, hapishanelerden gibi bağlantılı yerlerden teklifler gelebilir. Eğer girişimci bir yapınız varsa buralardan güzel teklifler olabilir. Ama büyük girişimlerin zamanı değil. Perşembe günü Ailevi konulardan güzel ve çok şanslı fırsatların ayağınıza geldiğini göreceksiniz. Cumartesi günü güneş sizin burcunuza geçiyor sağlığınız, kendinize olan güveniniz en üst düzeye çıkıyor. Artık şansı daha fazla hissedeceğiniz bir dönem olacak. Sizin zamanınız başlıyor sevgili Oğlaklar mutlu haftalar

Sitene Ekle