ASTROLOJİ 1.791 Görüntülenme 14.01.2019 00:15

Hande Kazanova'dan Haftalık Oğlak Burcu Yorumu (14 - 20 Ocak 2019)

Kazançlarınızı daha fazla sorgulayacaksınız, kazançlarınızı arttırmanın yollarını bulacaksınız sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 14 - 20 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Şüphe mekanizmanız çok çalışabilir, insanları da farklı söylemlerle manipüle edebilirsiniz. Öncelikle kendinize dürüst olmaya çalışın, yapabileceklerinizi görün ve manipülatif etkilerle değil daha net ve neler yapacağınıza odaklı olarak yolunuzda ilerlemeye özen gösterin. Bu hafta Oğlak burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Oğlak burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Eviniz, aileniz, yuvanız ve bu alandaki girişimlerle bu hafta başı devreye girişi yapıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Aile hayatınızda, hızlı, sürpriz gelişmeler, beklenmedik duygusal inişler çıkışlar bu Pazartesi devrede olacak. Ama hemen Pazartesi gecesi ayın burç değiştirmesiyle beraber Perşembe gününe kadar daha keyifli etkileşimler altında olacaksınız. Hayatın keyfini çıkarmak isteyeceksiniz, hobileriniz, sportif faaliyetleriniz hızlanabilir ya da sevdiğiniz insanla beraber aranızdaki o sıkıntıları aştıktan sonra beraber yolunuza keyifli ortamalarda ilerleyebilirsiniz.

Perşembe gününe kadar durum böyle ama Perşembe gününden sonra bir anda hayatın hızlandığını görecek, işle ilgili konularda hızlı ve aktif bir sürecin başladığını algılayacaksınız. Hem kendi hayatınızla alakalı hem gelecek planlarınız hem iş hayatınız hem özel hayatınızla alakalı aklınıza takılam o kadar çok şey var ki ve bu takılan konular zaman zaman sizi ileriye gitmekten alıkoyabiliyor. Olayların ardındaki derin konuları çözmeye kafanızı takabilirsiniz bu hafta.

Şüphe mekanizmanız çok çalışabilir, insanları da farklı söylemlerle manipüle edebilirsiniz. Öncelikle kendinize dürüst olmaya çalışın, yapabileceklerinizi görün ve manipülatif etkilerle değil daha net ve neler yapacağınıza odaklı olarak yolunuzda ilerlemeye özen gösterin. Aile hayatınızda sıkıntı ve sorunlarınız varsa Cuma günü bu sıkıntı ve sorunları kolaylıkla aşabilirsiniz.

Cumartesi günü ise ev, aile ve yuva alanlarınızda sanki son kez bir test edilecekmişsiniz gibi karşı cinsle olan bağlantılarınıza kolay tepki vermeye meyilli olacaksınız. Aranızdaki bağlantılar Cumartesi günü biraz zorlanabilir.

Pazar gününden sonraysa Güneş Kova Burcu’na geçiyor. Maddi konulara, kazanımlarınıza ve yatırımlarınıza odaklanacağınız bir ay başlıyor. Kazançlarınızı daha fazla sorgulayacaksınız, kazançlarınızı arttırmanın yollarını bulacaksınız. Hayata, aldığınız keyfe, kazançlarınıza ve parayla beraber neler yapabileceklerinize daha fazla kendinizi vereceksiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle