ASTROLOJİ 200 Görüntülenme 09.12.2018 00:10

Hande Kazanova'dan Haftalık Oğlak Burcu Yorumu (10 - 16 Aralık 2018)

Haftaya şartlar lehinizde olarak başlıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 10 - 16 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Oğlak burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Oğlak burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı. 

Bu hafta sizin için önemli sevgili Oğlak’lar ve yükseleni Oğlak olanlar. Kafanıza göre takılmak ya da hayatınızla ilgili önemli sorumlulukların devrede olması, iniş çıkışlar yaşamınız önem kazanıyor bu hafta. Salı ve Çarşamba günü ağırlıklı olarak parasal ve maddi konuların üzerine düşeceksiniz. Perşembe ve Cuma günleri ise kısa vadeli planlar ve iletişimsel konuların hayatınızda ön plana geçtiğini görebilirsiniz. Pazar günü itibariyle biraz daha rahatlayacağınız bir etki devreye girecek sevgili Oğlak’lar. Korunduğunuz haftalardan bir tanesi. Perşembe günü Merkür bir kez daha Yay Burcu’na geçiyor. Bu dönemde işle ilgili konularda önemli adımlar atmamak aklınızın bir köşesinde bulunsun. Bu sadece iki hafta sürecek sevgili Oğlak’lar, ondan sonra Merkür Oğlak Burcu’na geçtiği an itibariyle kendinizi daha iyi ifade etmeye başlayacaksınız. Haftasonu sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla beraber yapılacak önemli planlar devreye giriyor. Bir gezi, bir alışveriş planı ya da bir yere gitme planı devrede olabilir. Ama bu haftasonu özellikle sosyal çevrenizden alacağınız güzel etkilerle bir sonraki haftaya daha güçlü bir şekilde başlayacaksınız.

Sitene Ekle