ASTROLOJİ 1.606 Görüntülenme 29.12.2018 00:50

Hande Kazanova'dan Haftalık Kova Burcu Yorumu (31 Aralık 6 Ocak 2019 )

Salı günü itibariyle mars koç burcuna geçiyor sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 31 Aralık 6 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Kova burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Kova burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Toplum önü işleriniz ya da kalabalık ortamlarda bulunarak yeni yıla merhaba diyorsunuz sevgili kova ve yükseleni kova olanlar. Kalabalıklar içerisinde arkadaşlarınız ve ailenizle daha fazla paylaşım içerisine girmek bu yılbaşında sizi mutlu edecek ve keyifli etkileriniz var tabiki.Salı günü itibariyle mars koç burcuna geçiyor. 

Yakın çevre iletişiminizde aynı zamanda iletişime dayalı işlerinizde mücadelenizi arttıracağınız bir döngü içine giriyorsunuz. Hızlı hareket edeceksiniz ve kafanız hızlı çalışacak, iyi bir fikir adamı olacaksınız ve güzel sonuçlar üreteceksiniz. Ama burası kısa vadeli yolculuklarda ya da tatillerde birtakım kazaları karşınıza getirme konusunda uyarıyor. Bu yüzden düşüncesizce hareket etmekten uzak durmaya özen gösterin. Önemli sorumluluklar devrede ve bunlar eşle bağlantılı olabilir. Eşin işiyle bağlantılı olabilir.

Aynı zamanda hayatınızı bir daha yenilemek ve yeni bir düzen oluşturmak anlamında olabilir. Cuma günü şanslı günlerden bir tanesi. Çevrenizdeki insanlarla yapacağınız önemli bir konuşma ya da görüşme şanslı, mutlu, iyimser hissetmenize ve olaylara daha esnek bakmanıza neden olacak.

Cumartesi günü itibariyle Merkür oğlak burcuna geçiyor. Merkür, güneş,  Satürn, Plüton güney ay düğümü sizin kadersel alanınızda 12. evinizde bulunuyor yani çok hızlı kararlar almamanız çok göz önünde olmamanız gereken bir dönem. Çevrenizden güzel şanslar ve fırsatlar alacaksınız. Güzel birtakım sonuçlar karşınıza gelecek. Yine de şartları ve durumları çok fazla zorlamamaya özen göstermeniz gerekiyor sevgili kovalar çünkü pazar günü bu alanlarınızda bir tutulma gerçekleşecek. Kadersel alanda oluşan tutulma sizi birazcık değiştirip dönüştürecek ve yaşadıklarıyla önemli olayları karşınıza getirecek ve tüm bunları yaparken olumsuz düşünce yapısından uzak durmanız gerekecek. Sağlığınıza, işlerinize aynı zamanda ortaklı işlerinize, evliliğinize bu dönemde dikkat etmelisiniz.

Bu dönemde bu alanlarda yaşayacaklarınızı hayatınızda iyi gözlemlemelisiniz. Sağlığınıza da gereken özeni göstermeyi unutmayın. Güzel bir tutulma ve güzel bir hafta olsun. 

Sitene Ekle
Etiketler